مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آغاز به کار ادارات، دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها از ساعت ۹ صبح و غیرحضوری شدن مراکز آموزشی در روز یکشنبه خبر داد.

1401\10\24 22:28:20


آغاز ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی اصفهان از ساعت ۹صبح. مدارس و دانشگاه‌ها غیرحضوری شدند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آغاز به کار ادارات، دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها از ساعت ۹ صبح و غیرحضوری شدن مراکز آموزشی در روز یکشنبه خبر داد.

براساس تصمیم کمیته مدیریت بحران استان اصفهان و با هدف مدیریت مصرف گاز، برق و پایداری شبکه گاز، همه ادارات، دستگاه های اجرایی و بانک ها در روز یکشنبه (۲۵ دی‌ماه) ساعت ۹ صبح فعالیت خود را آغاز می کنند و مراکز آموزشی استان اصفهان نیز در این روز مجازی هستند.

 منصور شیشه فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اعلام این خبر، گفت: این تصمیم با هدف مدیریت بهینه مصرف انرژی در استان و با توجه به شرایط جوی و برودت شدید دما اتخاذ شد.

وی ادامه داد: مراکز امدادی، خدمات رسان، بیمارستان ها و مراکز درمانی شبانه روزی کماکان مطابق روال عادی ارائه خواهند کرد.

تبلیغات
برق و روشنایی ساختمان
برق و روشنایی ساختمان

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، شیشه فروش افزود: براساس تصمیمات اتخاذ شده، امتحانات نهایی مدارس و آزمون‌های دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مطابق با برنامه قبلی و با تاکید بر رعایت دقیق صرفه‌جویی در مصرف انرژی برگزار خواهد شد.

وی با ابراز قدردانی از همکاری‌های مردم و دستگاه های اجرایی استان در صرفه جویی در مصرف گاز طی روزهای گذشته، تصریح کرد: تمامی ادارات، مراکز دولتی و آموزشی مکلف هستند تمهیدات لازم را به منظور کاهش حداکثری مصرف انرژی در این ایام به کار گیرند و نظارت‌های مستمر و برخورد با افراد و مجموعه های پرمصرف همچنان در دستور کار است.

.

.


بازنشر از : منبع: ايسنا


فروش اینترنتی لباس بچه