نحوه فعالیت ادارات، بانک ها و مدارس و دانشگاه های آذربایجان شرقی برای فردا یکشنبه اعلام شد استانداری آذربایجان شرقی در اطلاعیه‌ای نحوه فعالیت ادارات، بانک‌ها و مراکز آموزشی استان

1401\10\24 22:28:04


نحوه فعالیت ادارات، بانک ها و مدارس و دانشگاه های آذربایجان شرقی برای فردا یکشنبه اعلام شد

استانداری آذربایجان شرقی در اطلاعیه‌ای نحوه فعالیت ادارات، بانک‌ها و مراکز آموزشی استان را برای فردا یکشنبه ۲۵ دی اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، بر اساس این اطلاعیه، ساعت کاری ادارات دولتی و دستگاه‌های اجرایی استان در روز یکشنبه از ساعت ۹ الی ۱۳ خواهد بود.

همچنین شروع کار شعب بانک‌ها از ساعت ۹ صبح و پایان کار آنها طبق روال روزهای عادی خواهد بود.

فعالیت مدارس و مراکز آموزش عالی و دانشگاه ها نیز به‌صورت غیرحضوری بوده، اما امتحانات داخلی و نهایی آنها به‌صورت حضوری برگزار می‌شود.

هوای آذربایجان شرقی در یک هفته اخیر به دلیل بارش برف به شدت پایین آمده و در شهرهایی مانند سراب به نزدیک ۳۰ درجه زیر صفر رسیده است. 

شرکت گاز آذربایجان شرقی نیز با دعوت از مردم برای مصرف بهینه این نعمت خدادادی از اعمال مشوق هایی برای مشترکاتی که اقدام به رعایت الگوی مصرف کنند، خبر داده است.

کارشناسان می گویند کاهش یک درصد مصرف گاز در این ایام می تواند دسترسی همگانی به گاز برای تامین گرمایش منازل عموم شهروندان را تضمین کند. 


بازنشر از : منبع: ایرنا

استانداری آذربایجان شرقی در اطلاعیه‌ای نحوه فعالیت ادارات، بانک‌ها و مراکز آموزشی استان را برای فردا یکشنبه ۲۵ دی اعلام کرد.