1401\06\01 01:16:08


آبرسانی به ۱۴۲ روستا در مناطق محروم استان قزوین

قزوین - فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین از آبرسانی به بیش از ۱۴۰ روستای محروم در استان قزوین خبر داد.

سردار رستمعلی رفیعی آتانی در همایش صادقین که در حسینیه ثارالله استان قزوین برگزار شد اظهار کرد: سرلشکر شهید حسین لشکری، حسن پور و سردار جنگ‌های نامنظم شهید جعفرخانی فاتح تپه جاسوسان و حبیب جبهه مقاومت سرلشکر شهید همدانی و سردار مدافع حرم شهید حمید محمدرضایی در آسمان قزوین می‌درخشند و جمهوری اسلامی مفتخر به داشتن شهدایی است که قله ترقی را به فرمان ولی فقیه فتح کردند.

وی تصریح کرد: امروز سپاه صاحب‌الامر (عج) با الگوگیری از رفتار بزرگان دین و علما در حوزه‌های مختلف کنار مردم و آرمان‌های انقلاب است. این مسئول ادامه داد: در بعد نظامی تمام دشمنان به قدرت سپاه معترف هستند و در داخل نیز در نمازهای جمعه در تریبون‌های عمومی فرزندان خود را در سپاه بازوان قدرتمند انقلاب و ایران می‌دانند. آتانی با بیان اینکه سپاه در کنار مردم است افزود: سازمان بسیج سازندگی در کنار قرارگاه پیشرفت عمران و آبادانی در سراسر استان اقدامات شایسته ای را انجام دادند و مجموعاً ۵۱۹ میلیارد تومان به ولی نعمتان خویش کمک رسانی شده است.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین افزود: تهیه تبلت، بسته‌های معیشتی و ساخت ۱۷۴ واحد مسکن از جمله اقدامات این نهاد انقلابی و مردمی بوده است. وی از ساخت ۴۰۰ واحد مسکونی برای محرومین با کمک کمیته امداد خبر داد و بیان کرد: امروز راه پیشرفت کشور از مسیر خدمت جهادی به مردم محروم می‌گذرد. رفیعی در پایان یادآور شد: در طرح آبرسانی سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین ۹۶ روستا با جمعیت ۳۲ هزار نفر بهره مند شده‌اند و به تازگی ۴۶ روستای دیگر نیز به این تعداد روستا اضافه شده‌اند..

.


بازنشر از : مهر

سپاه صاحب الامر قزوین

آبرسانی

اردوی جهادی

بسیج سازندگی