1402\05\23 23:34:06


افشاگری دادستان رباط کریم ازدرآمد میلیاردی دکه های شهر پرند . چند نفر در این رابطه دستگیر شدند

رباط کریم- دادستان عمومی و انقلاب رباط کریم از درآمد میلیاردی دکه های شهر پرند خبر داد و گفت: چند نفر در این رابطه دستگیر شدند.

محمد یوسف وند در گفتگو با خبرنگار مهر از یک موضوع تازه درباره دکه‌های واگذار شده به شورای فرهنگی پرند پرده برداشت و افزود: در خصوص موضوع یکی از بازارچه‌ها چند نفر دستگیر شده‌اند از جمله شخصی که نماینده شورای فرهنگ عمومی بوده و چند نفر هم از شرکت عمران دستگیر شده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب رباط کریم در خصوص عوائد حاصل از واگذاری بازارچه و دکه‌ها گفت: بر اساس بررسی‌های به عمل آمده عایدی حاصل از واگذاری بازارچه برکت و ٢٠ دکه، به صورت ماهیانه رقمی میلیاردی بوده است. اما بر اساس قانون پولی که باید به عنوان مثال صرف امور عمرانی شود، تنها در همان حوزه باید مصرف شود که اگر این اتفاق رخ ندهد، جرم واقع شده است و مسؤولان شرکت عمران در خصوص واگذاری دکه‌ها این موضوع را رعایت نکرده و باید پاسخگو باشند. وی همچنین ادامه داد: به شرکت عمران اعلام شد که موظف است کلیه دکه‌ها و بازارچه برکت را تحویل بگیرد و طبق قانون فرایند مزایده واگذاری آن‌ها را فراهم کند و نهادهایی که دکه دریافت کرده‌اند موظف هستند تحویل شرکت عمران دهند..

.


بازنشر از : مهر

دادسرای عمومی و انقلاب رباط کریم

شهر جدید پرند

رباط کریم