محسن کریمی سپاه روح الله استان مرکزی امنیت پایدار اراک-فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت:با مجاهدت‌های رزمند

1402\06\16 17:58:09


امنیت پایداردرمناطق مرزی کرمانشاه توسط تیپ ۷۱ سپاه روح الله

اراک-فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت:با مجاهدت‌های رزمندگان تیپ ۷۱ سپاه روح الله علاوه بر تأمین امنیت در مرزها و ایجاد امنیت پایدار، شاهد اقدامات فرهنگی ارزنده ای در سطح منطقه هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محسن کریمی ظهر پنج شنبه با حضور در مناطق مرزی استان کرمانشاه ضمن بازدید از پایگاه‌های مرزی تیپ ۷۱ مردم پایه سپاه روح الله در جریان اقدامات آنها در تأمین امنیت و مقابله با تهدیدات دشمنان و روند خدمت رسانی آنها به مردم قرار گرفت.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در این بازدید ضمن قدردانی از تلاش‌ها، زحمات و مدیریت فرمانده تیپ ۷۱ مردم پایه سپاه روح الله و اقدامات رزمندگان اسلام اعم از پاسداران، بسیجیان و سربازان عزیز اظهار داشت: رزمندگان تیپ ۷۱ سپاه روح الله استان مرکزی ضمن برخورداری از ایمان راسخ و روحیه جهادی عزمی پولادین برای پیشبرد اهداف و راهبردهای انقلاب اسلامی و خصوصاً دفاع از حریم مقدس سرزمین اسلامی و ارزش‌ها را دارند. سردار کریمی تأکید کرد: به برکت انقلاب اسلامی و هدایت‌های مقام معظم رهبری قدرت دفاعی و بازدارندگی منحصر به فرد ایران اسلامی در سطح منطقه و عرصه‌های جهانی به یک الگو تبدیل شده و قدرت دفاعی کشور امروز موجب افتخار، عزت ملت ایران است. وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حاضر در تمام میدان‌های دفاع و پاسداری و گوش به فرمان ولی امر مسلمین است و در میدان‌های نبرد و خدمت به مردم شبانه روز تلاش می‌کند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تجلیل از عملکرد جهادی و تلاش‌های ارزنده فرماندهی تیپ ۷۱ سپاه روح الله استان گفت: با مجاهدت‌های شبانه روزی رزمندگان تیپ ۷۱ سپاه روح الله علاوه بر تأمین امنیت در مرزها و ایجاد امنیت پایدار شاهد اقدامات فرهنگی و محرومیت زدایی ارزنده‌ای در سطح منطقه هستیم که بسیار قابل تقدیر است. وی با بیان اینکه خوشبختانه وضعیت اعتقادی، معنوی و آمادگی رزم تیپ ۷۱ سپاه روح الله مطلوب است، گفت: تیپ ۷۱ سپاه روح الله با درخشش در عرصه‌های مختلف، امروز از تجربیات ارزشمندی برخوردار است و امروز به وجود داشتن چنین رزمندگانی افتخار می‌کنیم و ملت ایران قدردان سبزپوشان و پاسداران انقلاب هستند. سردار کریمی افزود: امروز به برکت روحیه ولایتمداری و انقلابی در سطح نیروهای مسلح در بالاترین سطح خودکفایی، آمادگی و قدرت رزمی برخوردار هستیم و اجازه هیچ گونه نفوذ را به دشمنان نخواهیم داد و با کوچک‌ترین تهدید برخوردهای سخت و پشیمان کننده خواهیم داشت.

وی خاطر نشان کرد: اقتدار نیروهای مسلح برگرفته از هدایت‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری، وجود معنویت مبتنی بر اسلام ناب محمدی، پشتوانه مردمی و تکیه بر ظرفیت‌های داخلی است و راهبرد ایران قوی در همه بخش‌ها در دستور کار نیروهای مسلح قرار دارد.. .


بازنشر از : مهر

محسن کریمی

سپاه روح الله استان مرکزی

امنیت پایدار


نمایندگی زومر - جک پارکینگ زومر - ریموت زومر