تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال فولاد خوزستان لیگ برتر فوتبال ایران سرمربی تیم فوتبال فو

1401\07\15 22:49:26


بازیکنان استقلال می خواستند زرنگی کنند. روی اشتباه فردی گل خوردیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بعد از تساوی برابر استقلال گفت: در دو صحنه مشکوک داور به درستی عمل کرد چرا که بازیکنان استقلال می خواستند زرنگی کنند و پنالتی بگیرند.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های فوتبال استقلال و فولاد در هفته هشتم بیست و دومین دوره رقابتهای لیگ برتر از ساعت ۱۷ امروز جمعه در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار شد که این دیدار با تساوی یک به یک به پایان رسید.

مجید علیاری(۱۶) برای فولاد و محمد محبی(۶۱) برای استقلال گل زدند. جواد نکونام پس از این دیدار گفت: می دانستیم که استقلال به خاطر قدرتی که دارد تیم با برنامه ای است. با این حال ما می دانستیم چطور باید تیم را کنترل کنیم.

بازیکنان ما برای حمله کردن هجله داشتند به همین خاطر چند موقعیت به حریف دادیم اما در نیمه دوم این روزنه ها را بستیم اما روی یک اشتباه فردی گل را خوردیم.  بعد از آن استقلال روی توپ های بلند کار کردند که می دانستیم برنامه هایشان چه بود. می توانستیم یک گل دیگر هم بزنیم اما نشد. بازی همانطور که باب میل ما بود پیش رفت.

استقلال پنج شش ملی پوش دارد و این شرایط را برای هر تیمی سخت می کند. بازیکنانم زحمت کشیدند و کارهای تاکتیکی را در نیمه دوم خوب انجام دادند. نیاز داریم که به این شرایط ادامه دهیم.

فصل سختی خواهیم داشت مخصوصا این که در سال جام جهانی هم هستیم. امیدوارم بتوانیم شرایط را برای ادامه کار فراهم کنیم.  تعویض گلر به تیم ما ضربه زد. وقتی گل بخوریم همه عصبانی می شویم.

عملکرد تیم ما رضایتبخش بود. امروز تاکتیک ما نسبت به دیدارهای قبل فرق می کرد و می دانستیم نباید به استقلال فرصت بدهیم.  من با واقعیت زندگی می کنم. ما هم می جنگیم به که بهترین عملکرد را داشته باشیم.

نباید به تیم های دیگر فکر کنیم. تیم های قویتر از ما خیلی جلوتر هستند. فوتبالیست هست که درون زمین نتیجه را تعیین می کنند.  من هر دو صحنه مشکوک به پنالتی را دیدم.

هر دو مورد داور درست تصمیم گرفت. به بازیکنانم گفته بودم که درون محوطه هجده قدم پا پرت نکنند. در هر دو صحنه بازیکن استقلال می خواست زرنگی کند اما داور درست قضاوت کرد.

به تیم داوری خسته نباشید می گویم. . .


بازنشر از : مهر

تیم فوتبال استقلال تهران

تیم فوتبال فولاد خوزستان

لیگ برتر فوتبال ایران


چراغ خطی و تعمیرات چراع ال ای دی