1401\06\16 21:14:04


برپایی ۵۰ نمایشگاه تولیدات روستایی در خراسان جنوبی

بیرجند- رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: ۵۰ نمایشگاه تولیدات روستایی و صندوق های قرض الحسنه توسط بسیج سازندگی طی یک سال برگزار شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی هنری عصر چهارشنبه پیرامون برپایی نمایشگاه «اقتصاد به توان مردم» به خبرنگاران اظهار کرد: این نمایشگاه دارای ۸۰ غرفه شامل ۲۰ غرفه مربوط به طرح‌های راهبری شغلی در قطب‌ها و رسته‌های منتخب خراسان جنوبی، ۴۰ غرفه مربوط به صندوق‌های منتخب قرض الحسنه و کارگاه‌های خرد و ۱۲ غرفه واحدهای فناور و دانش بنیان و ۸ غرفه صنایع پیشرو بوده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: هدف از برگزاری نمایشگاه شناساندن ظرفیت‌های اشتغال خراسان جنوبی، مشاغل خرد خانگی، صنایع تبدیلی، فرآوری، توانمندی صندوق‌های قرض الحسنه استان، صنایع پیشرو، فناور و دانش بنیان به همراه نخبگان جهادی سراسر کشور است. هنری افزود: ارتباط و تعامل تولیدکنندگان با هم، کمک به بازاریابی و فروش تولیدات روستایی و مشاغل خرد، حمایت از تولیدکنندگان برای دریافت مجوزها، آموزش بسته بندی و از دیگر اهداف برپایی نمایشگاه… بود. بازدید مسئولان کشوری از نمایشگاه وی گفت: نمایشگاه با استقبال گسترده مردم و مسئولان کشوری و استانی مواجه شد مورد بازدید سردار سلیمانی ریاست محترم سازمان بسیج مستضعفین، سردار زهرایی ریاست محترم سازمان بسیج سازندگی کشور، سردار حزنی معاون هماهنگ کننده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه، سردار مهدوی فرمانده محترم سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی، استاندار و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران قرار گرفت.

تبلیغات
فروشگاه لوازم هنری
فروشگاه لوازم هنری

آرت ویم، تهیه و توزیع لوازم هنری در سطوح مبتدی و حرفه ای،، ارائه رنگ و مدیوم ، بوم و کاغذ ، قلم مو ، ابزار هنری با کیفیت های متنوع و قیمت مناسب سراسر ایران !

مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی اظهار کرد: یکی از برنامه‌های سازمان بسیج سازندگی برپایی نمایشگاه‌های فروش تولیدات روستایی و صندوق‌های قرض الحسنه به صورت محلی، شهرستانی و استانی است که در یک سال گذشته تعداد ۵۰ نمایشگاه به صورت محلی، شهرستانی، استانی و ملی برگزار شده است. رونمایی از محصول شکلات عناب هنری گفت: نمایشگاه فردوس از ۹ تا ۱۴ شهریورماه فعال بوده و از این به بعد کلیه نمایشگاه‌های سازمان بسیج سازندگی استان با نام اقتصاد به توان مردم برگزار خواهد شد. وی با بیان اینکه در این نمایشگاه از محصول دانش بنیان شکلات عناب در غرفه جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی رونمایی شد، اظهار کرد: رونمایی از سازه متحرک نیروگاه خورشیدی توسط سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و سردار زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی نیز از دیگر اقدامات انجام شده در این نمایشگاه بود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: این سازه طوری طراحی شده که با تغییر موقعیت و زاویه خورشید همیشه عمود بر نور خورشید بوده و حدود ۴۰ درصد افزایش بهره وری را در پی خواهد داشت. بازخود نمایشگاه «اقتصاد به توان مردم» هنری از بازخورد خوب نمایشگاه و جذب اعتبار خبر داد و افزود: فرمانداران شهرستان‌های خراسان جنوبی خواستار برپایی اینگونه نمایشگاه‌ها در سطح شهرستان‌ها و رفع خلاء بازار برای صنایع خرد و روستایی بودند. وی گفت: اگر در عرصه اقتصاد نیز از مردم کمک بگیریم تا بتوانند ایده و خلاقیت خودشان را به نمایش بگذارند شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی یادآور شد: حضور شرکت کننده ها در این گونه نمایشگاه‌ها در بحث اختصاص غرفه، اسکان و پذیرایی رایگان و حتی برای حمل و نقل اقلام غرفه مورد پشتیبانی و حمایت قرار می‌گیرند.. .


بازنشر از : مهر

مهدی هنری

اقتصاد

اقتصاد مقاومتی

بسیج سازندگی خراسان جنوبی