استاپ موشن قزوین حوزه هنری قزوین قزوین- مسئول مرکز رشد حوزه هنری استان قزوین گفت: با همکاری حوزه هنری قزوین و حوز

1401\08\07 21:32:07


برگزاری دوره استاپ موشن در حوزه هنری قزوین

قزوین- مسئول مرکز رشد حوزه هنری استان قزوین گفت: با همکاری حوزه هنری قزوین و حوزه هنری کودک و نوجوان تهران دوره استاپ موشن در قزوین برگزار می‌شود.

مرتضی سازنده در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برگزاری دوره یک روزه استاپ موشن در استان قزوین اظهار کرد: رویداد ملی استاپ موشن در حوزه هنری قزوین با همکاری حوزه هنری کودک و نوجوان استان تهران ویژه دانش آموزان متوسطه دوره اول و دوم برگزار خواهد شد.

تبلیغات
فروشگاه لوازم هنری
فروشگاه لوازم هنری

آرت ویم، تهیه و توزیع لوازم هنری در سطوح مبتدی و حرفه ای،، ارائه رنگ و مدیوم ، بوم و کاغذ ، قلم مو ، ابزار هنری با کیفیت های متنوع و قیمت مناسب سراسر ایران !

مسئول مرکز رشد حوزه هنری استان قزوین توضیح داد: استاپ موشن شاخه‌ای از انیمیشن است و قرار است این رویداد به صورت یکروزه در قزوین برگزار شود، دانش آموزان دختر و پسر در گروه‌های ۳ و ۵ نفره در این رویداد ثبت نام خواهند کرد و با انواع استاپ موشن آشنا می‌شوند، ایده پردازی می‌کنند، سناریو می‌نویسند و در نهایت در پایان دوره خروجی کار هر یک از تیم‌ها نیز به نمایش در خواهد آمد. وی عنوان کرد: این دوره مهارت‌های مختلفی از جمله قصه پردازی، نورپردازی، کار با صدا و تصویر، شخصیت پردازی و… را به افرادی که د. آن شرکت می‌کنند می‌آموزد لذا یک دوره خلاق برای دانش آموزان شرکت کننده محصول می‌شود که مهارت‌های نوینی می‌آموزند.

وی با بیان این نکته که ثبت نام دوره یک روزه استاپ موشن آغاز شده است گفت: این دوره در ١٢ و١٣ آبان ماه در حوزه هنری استان قزوین زیر نظر اساتید مطرح این رشته برگزار خواهد شد.. .


بازنشر از : مهر

استاپ موشن

قزوین

حوزه هنری قزوین


فروش اینترنتی لباس بچه