برگزاری مرحله استانی پنجمین جشنواره بین الملی قرآنی ویژه طلاب اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان قرآن حمید حسنی زنجان-

1401\09\30 19:20:08


برگزاری مرحله استانی پنجمین جشنواره بین الملی قرآنی ویژه طلاب

زنجان-رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان زنجان از برگزاری پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت ویژه طلاب خواهر، فرزندان طلاب و همسران طلاب خبرداد.

حجت الاسلام حمید حسنی، از برگزاری پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت ویژه طلاب خواهر، فرزندان طلاب و همسران طلاب برادر با همکاری مرکز خدمات حوزه‌های علمیه زنجان در راستای توسعه فرهنگ قرآنی همراه با ایجاد نشاط اجتماعی و تحقق تربیت قرآنی در بین خانواده‌های طلاب به‌صورت استانی خبر داد.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان افزود: در این جشنواره همسر و فرزندان طلاب برادر، طلاب خواهر و فرزندان‌شان در رشته‌های حفظ، ترتیل، قرائت تقلیدی، متناسب با گروه‌های سنی مختلف به رقابت پرداختند.

حسنی افزود: در گروهای شرکت کننده فرزندان طلاب خواهر و برادر در گروه ابتدایی در رشته ترتیل و حفظ، در گروه متوسطه اول رشته های ترتیل و قرائت تقلیدی و در گروه فرزندان بالای ۱۵ سال رشته ترتیل و حفظ جزء یک با هم به رقابت پرداختند.

حسنی ادامه داد: در گروه همسران طلاب بردار، در رشته های ترتیل، حفظ ۵ جزء پیوسته و حفظ کل و در بخش طلاب خواهر در رشته‌های حفظ یک جزء، حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ کل و رشته ترتیل جزء ۲۸ و ۲۹ به رقابت پرداختند و در مجموع در این بخش مسابقات تعداد ۴۰ نفر از شرکت کنندگان در رشته های مختلف حضور یافتند و نتایج این مرحله از جشنواره جهت تعیین نفرات برتر به سازمان دارالقرآن الکریم ارسال می شود.


بازنشر از : مهر

اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان

قرآن

حمید حسنی

زنجان-رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان زنجان از برگزاری پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت ویژه طلاب خواهر، فرزندان طلاب و همسران طلاب خبرداد.