آستانه اشرفیه دفاع مقدس (جنگ تحمیلی) سپاه قدس گیلان حمید یح آستانه اشرفیه- فرمان

1401\06\30 21:26:22


برگزاری ۴۲ برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در آستانه اشرفیه

آستانه اشرفیه- فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه گفت: در مجموع ۴۲ برنامه در هفته گرامیداشت دفاع مقدس در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حمید یحیی پور بعدازظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بزرگداشت هفته دفاع مقدس از جمله وظایفی است که همه ما ایرانیان در ایام این هفته به بیان رشادت‌های نیروهای کشورمان در دوران هشت سال دفاع مقدس بپردازیم و از تلاش‌های مدافعان کشور قدردانی کنیم.

وی افزود: به برکت ایثارگری‌های رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس شاهد خنثی کردن توطئه‌های تجزیه طلبانه و تفرقه افکنانه دشمن بعثی و حامیان آن بودیم و اکنون ایران با صلابت در مسیر فتح قله‌های عزت و اقتدار است. فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه با بیان اینکه ۴۲ برنامه در هفته گرامیداشت دفاع مقدس در این شهرستان برگزار می‌شود، گفت: تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، رژه خودرویی موتورسواران و تاکسی داران، نشست‌های بصیرتی، برگزاری نقش اصناف در دفاع مقدس، کمک‌های مومنانه، گلباران مزار شهدا، برگزاری یادواره شهدا، خاطره گویی، اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی از جمله برنامه‌های شاخص این هفته است. سرهنگ یحیی پور از افتتاح یک واحد مسکن محرومین و دو پایگاه مقاومت با مجموع اعتبار ۳۳۰ میلیون تومان در هفته دفاع مقدس خبر داد و اضافه کرد: برنامه‌های هفته دفاع مقدس باید پرشور تر از سال‌های برگزار شود..

.


بازنشر از : مهر

آستانه اشرفیه

دفاع مقدس (جنگ تحمیلی)

سپاه قدس گیلان

حمید یح


مشاور امور مالی و مالیاتی در تهران