حجت الاسلام هادی خلیلی یوم الله 17 شهریور هفته دولت اراک-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: مراسم

1402\06\16 17:58:09


بزرگداشت شهدای قیام ۱۷ شهریور در اراک برگزار می شود

اراک-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: مراسم بزرگداشت شهدای قیام ۱۷ شهریور در مصلای بیت المقدس اراک برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، هادی خلیلی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مراسم بزرگداشت شهدای قیام ۱۷ شهریور، روز جمعه از ساعت ۱۱ در مصلای بیت المقدس اراک برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: در این مراسم حجت‌الاسلام میرزایی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان مرکزی در خصوص جنایات قتل عام مردم در ۱۷ شهریور ۵۷ توسط رژیم پهلوی، سخنرانی خواهند کرد. وی افزود: حضرت امام (ره) ۱۷ شهریور ۵۷ را یوم الله معرفی کرد و بر اساس آیات قرآن کریم باید ایام الله حفظ و گرامی داشته شوند. حجت الاسلام خلیلی خاطرنشان کرد: اگر تاریخ را نخوانیم، تحلیل و تبیین نکنیم دیگران می‌آیند و تاریخ را همان طور که می‌خواهند تحریف و بازگویی می‌کنند، شبهه در ذهن جوانان ایجاد می‌کنند و این شبهه‌ها به شیوه‌های گوناگون تکرار می‌شود تا آن چیزی که می‌خواهند به جامعه القا شود.

تبلیغات
سایت تبلیغ و آگهی
سایت تبلیغ و آگهی

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

وی ادامه داد: ما باید واقعیت‌های تاریخی خودمان را با محتوای خوب و مناسب به جوانان و نوجوانان عرضه کنیم، اگر ما در بیان و بازگویی تاریخ کم کاری کنیم، بعد از یک دهه، دو دهه می‌بینیم در بدیهی‌ترین مسائل و ارزش‌های جامعه اسلامی تغییر می‌کند و دچار مشکل هستیم. قیام خونین ۱۷ شهریور سال ۱۳۵۷ و قتل‌عام مردم تهران در این روز ازجمله روزهای مهم انقلاب اسلامی است که به باور بسیاری از کارشناسان و تاریخ پژوهان، مقدمه‌ای بر آغاز مرحله نهایی قیام ملت ایران و سقوط رژیم ستم شاهی بود. کشتار بی‌رحمانه مردم در آن روز تجلی واقعی رژیمی بود که سعی می‌کرد با فریب‌کاری از خود چهره‌ای صلح‌دوست‌، آزادی‌خواه و مخالف با فاسد نشان دهد.

کارشناسان معتقدند این واقعه نظریه امام خمینی را در دروغ‌گویی و فریب‌کاری رژیم به اثبات‌ رساند و مردم‌ را برای‌ سرنگونی‌ رژیم‌ مصمم‌تر کرد.. .


بازنشر از : مهر

حجت الاسلام هادی خلیلی

یوم الله 17 شهریور

هفته دولت


تعمیر پکیج دیواری