تالارها و رستوران های شهرستان تربت حیدریه تعطیل شد شهرستان تربت حیدریه مصرف گاز رستوران تربت حیدریه _ رئیس شرکت گ

1401\10\24 18:20:05


تالارها و رستوران های شهرستان تربت حیدریه تعطیل شد

تربت حیدریه _ رئیس شرکت گاز ناحیه تربت‌حیدریه از تعطیلی تالارها و رستوران های شهرستان تربت حیدریه در پی کاهش مصرف گاز خبر داد.

امیر فرزانه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: پیرو مصوبه ستاد مدیریت بحران شهرستان مقرر شد ساعت کار کارگاه‌های قنادی از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۵ بعداز ظهر و تمامی تالارها و باغ تالارها و رستوران‌ها از مورخه ۲۴ دیماه لغایت ۲۶ دیماه که توسط همشهریان رزرو نشده‌اند، تعطیل است و از تاریخ ۲۷ دیماه با محدویت زمانی از ساعت ۲۰ تا ساعت ۲۲ فعالیت داشته باشند.

رئیس شرکت گاز ناحیه تربت حیدریه گفت: بخش طبخ همه آشپزخانه‌ها، تالارها، رستوران‌ها و غذای آماده مجهز به کپسول مجهز به گاز مایع است وفقط می‌توانند جهت گرمایش سالن از گاز شهری استفاده کنند.

وی با اشاره به قطع انشعاب گاز سالن‌های ورزشی، تأسیسات اقامتی و خدمات گردشگری و مهمانپذیرها افزود: همچنین اداره صمت با هماهنگی اتاق اصناف باید موضوع تعطیلی تالارهای پذیرایی و نیز واحدهای صنفی را به صورت زمانبندی اعمال کند و همچنین مساجد هم مجالس ترحیم را به صورت یک روز برگزار کنتد تا تا هر چه سریع‌تر از این بحران عبور کنیم.

فرزانه تاکید کرد: لذا از شهروندان در سطح شهر و روستاها در خواست می‌شود علاوه بر پوشیدن لباس گرم به طرح هر خانه یک اتاق گرم بپیوندند وموضوع کاهش مصرف گاز را از ام اکنون در اولویت قرار دهند تا خدای ناکرده شاهد قطعی گاز نباشیم.


بازنشر از : مهر

شهرستان تربت حیدریه

مصرف گاز

رستوران

تربت حیدریه _ رئیس شرکت گاز ناحیه تربت‌حیدریه از تعطیلی تالارها و رستوران های شهرستان تربت حیدریه در پی کاهش مصرف گاز خبر داد.


چراغ استخری و چراغ مگنتی