کرمانشاه اربعین حسینی اربعین 1402 فراجا کرمانشاه- فرمانده کل

1402\06\16 21:12:16


تداوم خدمات رسانی پلیس به زائران اربعین تا بازگشت آخرین زائر

کرمانشاه- فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی از تداوم خدمات رسانی پلیس به زائران اربعین تا بازگشت آخرین زائر از سفر کربلای معلی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار احمدرضا رادان در قرارگاه اربعین فراجا که در مرز خسروی با حضور جمعی از فرماندهان مرزبانی عراق برگزار شد، اظهار کرد: به فضل الهی امسال رکورد حضور در مراسم اربعین شکسته شد و بیش از چهار میلیون زائر ایرانی در این همایش معنوی و بزرگ حضور یافتند.

وی ادامه داد: تاکنون نیز بیش از سه میلیون زائر به کشور بازگشته‌اند و کمتر از یک میلیون نفر هنوز در این سفر معنوی در عتبات عالیات به سر می‌برند. فرمانده کل فراجا با اشاره به حضور همه جانبه پلیس از آغاز مأموریت اربعین در میدان خدمت رسانی به زائران، تاکید کرد: خدمات رسانی همکاران ما به زائران تا بازگشت آخرین نفر آنها همچنان با جدیت ادامه خواهد داشت. رادان با اشاره به همکاری بسیار خوب مسئولان عراقی با زائران ایرانی، گفت: تسهیل گری های آنها باعث شد تا زوار امسال راحت تر به این سفر معنوی مشرف شوند.

وی یادآوری کرد: اربعین مأموریتی است که باعث تقویت روابط حسنه ۲ کشور ایران و عراق و همدلی و انسجام مردم آنها شده که باید در این خصوص خداوند را شاکر بود. رادان در پایان گفت: عزم و اراده استواری که در این مأموریت نزد مسئولان ۲ کشور وجود دارد دشمنان اسلام را بیش از پیش به وحشت انداخته و باعث شده رو سیاه‌تر از قبل صحنه را ترک کنند. در این نشست سرلشکر «جاسم جعفر فاخر» معاون ویژه بازرسی مرزبانی عراق هم در سخنانی با ابراز خرسندی از اینکه افتخار میزبانی زوار ایرانی نصیب کشور عراق شده است، گفت: خدمات رسانی به آنها را با افتخار ادامه خواهیم داد.

وی با اشاره به اینکه زائران اربعین در امنیت کامل به زیارت قبور ائمه اطهار علیهم السلام و امام حسین (ع) مشرف شدند، گفت: خدمت رسانی به آنها را همچنان تا بازگشت کامل زائران ادامه می‌دهیم. سرلشکر فاخر در پایان از همراهی مسئولان ایرانی به ویژه فرمانده کل انتظامی با مقامات کشور عراق در اعزام زوار به عتبات عالیات قدردانی کرد و گفت: امیدوارم همین تعامل و همکاری در سال‌های آتی نیز ادامه داشته باشد.. .


بازنشر از : مهر

کرمانشاه

اربعین حسینی

اربعین 1402

فراجا


استعلام قیمت کارتن لیمینتی