تشکیل قرارگاه مسکن نیروهای مسلح در لرستان استاندار لرستان فرهاد زیویار مسکن نیروه

1401\09\30 19:25:16


تشکیل قرارگاه مسکن نیروهای مسلح در لرستان

خرم‌آباد- استاندار لرستان از تشکیل قرارگاه مسکن نیروهای مسلح در راستای خانه دار شدن نیروهای مسلح در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد زیویار امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه قرارگاه مسکن نیروهای مسلح بر لزوم همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و نظامی در راستای پیشبرد اهداف قرارگاه تاکید کرد و اظهار داشت: جلسه امروز در راستای شناسایی و رفع مشکلات مسکن نیروهای مسلح استان با حضور معاون وزارت دفاع کشور و هیئت همراه برگزار شد.

وی عنوان کرد: آغاز به کار قرارگاه مسکن نیروهای مسلح استان به ویژه بازنشستگان این حوزه از مهم‌ترین خروجی‌های جلسه بود و در رابطه با ظرفیت‌های استان نیز گزارش جامعی ارائه شد.

استاندار لرستان با بیان اینکه تشکیل قرارگاه مسکن نیروهای مسلح گامی در راستای خانه دار شدن نیروهای مسلح استان است، ادامه داد: به منظور ادامه کار قرارگاه مسکن نیروهای مسلح در استان دستگاه‌های اجرایی ذیربط و نهادهای نظامی آمادگی خود را برای ادامه همکاری در این رابطه اعلام و هماهنگی‌های لازم در کنار تشریح وظایف انجام پذیرفت.

زیویار یادآور شد: طبق بررسی‌های صورت گرفته در زمینه مسکن نیروهای مسلح مشخص شد که بخش عمده‌ای از نیروهای نظامی استان فاقد مسکن بوده که تشکیل این قرارگاه گام بلندی در انجام اقدامات زیرساختی برای مسکن نیروهای مسلح خواهد بود.

وی افزود: علاوه بر انجام اقدامات در زمینه ساخت مسکن نیروهای مسلح، حضور این قرارگاه و شرکت‌های وابسته به آن مانند اتکا و غدیر با توجه به عملکرد قابل قبول آنها در دیگر استان‌ها، زمینه ساز انجام سرمایه‌گذاری در بخش عمران استان خواهد بود.

استاندار لرستان، اظهار کرد: در این جلسه همچنین مقرر شد که هیئتی متشکل از کارشناسان شرکت‌های مذکور به منظور بررسی شرایط برای سرمایه گذاری در بخش‌های معدنی، شیلات، کشاورزی و سایر استعدادهای استان در اوایل هفته آتی به لرستان سفر کنند.


بازنشر از : مهر

استاندار لرستان

فرهاد زیویار

مسکن

نیروهای مسلح

خرم‌آباد- استاندار لرستان از تشکیل قرارگاه مسکن نیروهای مسلح در راستای خانه دار شدن نیروهای مسلح در این استان خبر داد.