1401\11\01 23:20:12


تعزیرات گلستان امسال متخلفان را ۹۰۰ میلیارد تومان جریمه کرد

گرگان- مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان گفت: تعزیرات گلستان در ۱۰ ماه نخست امسال متخلفان را حدود ۹۰۰ میلیارد تومان جریمه کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تقی حسام عصر شنبه در نشست کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان اظهارکرد: هزار و ۴۵۵ فقره پرونده تعزیراتی در ۱۰ ماه نخست امسال در گلستان تشکیل شده که میزان محکومیت صادره آن ۸۸۹ میلیارد و ۷۲۰ میلیون و ۱۹۰ هزار و ۸۱۳ میلیارد تومان بوده است.

تبلیغات
دستگاه گازور زن - دستگاه کرنر زن
دستگاه گازور زن - دستگاه کرنر زن

رز ماشین تولید و ساخت دستگاه کارگاهی و خط تولید ، دستگاه کرنر زن ، دستگاه گازر زن ، دستگاه مکنده ، پایه دریل - دستگاه گازور زن - دستگاه کرنر زن - چوب - MDF

مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان افزود: ۵۲ درصد پرونده‌های تشکیل شده در تعزیرات رسیدگی و در مرحله اجرای احکام قرار دارد و میزان وصولی آنها ۱۳ میلیارد تومان بوده و مابقی پرونده‌ها هم در مرحله تجدیدنظر قرار دارد. وی گفت: قاچاق چوب و فرآورده‌های جنگلی با ۳۸۷ فقره بیشترین آمار پرونده‌های متشکله را به خود اختصاص داده‌اند و مواد غذایی با ۹۴ فقره، محصولات دخانی با ۷۰ فقره، لوازم منزل با ۲۸ فقره، سیلندر با ۴۷ فقره و رمز ارز با ۵۰ فقره پرونده در رده‌های بعدی قاچاق قرار دارند. مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان ادامه داد: بر اساس قانون هر گونه معامله که طرف حساب آن صرافی‌های مجاز، بانک مرکزی و موسسه‌های مالی و اعتباری نباشد قاچاق تلقی می‌شود.

حسام به برگزاری گشت مشترک برای نظارت بر کار صرافی‌ها تاکید کرد و گفت: با هدف جلوگیری از تخلفات و آسیب‌های احتمالی در این حوزه راه اندازی این گشت‌ها ضروری است.. .


بازنشر از : مهر

تعزیرات حکومتی

گرگان

گلستان

تقی حسام