1401\10\12 12:07:14


توزیع ۱۲۰۰ بسته گوشت قربانی بین نیازمندان چهارمحال و بختیاری

شهرکرد_مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: در آستانه سومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها ۱۲۰۰ بسته گوشت قربانی بین عزتمندان چهارمحال و بختیاری توزیع شد.

محمد رضامظاهری از مرحله شانزدهم توزیع ۱۲۰۰ بسته گوشت متبرک قربانی در ماه جمادی الثانی ۱۴۴۴ بین عزتمندان شهرستان‌های کوهرنگ، کیار، اردل، بن و شهرکرد توسط کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری خبر داد.

تبلیغات
آموزش مجازی هنر
آرت ویم، آموزش های مجازی با کیفیت و برترین اساتید کشور ، کالیوگرافی ، خوشنویسی، کالیوگرافی
# خوشنویسی - # نقاشی - # هنری

وی اظهار کرد: در آستانه سومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها در ماه جمادی الثانی ۱۴۴۴ و در شانزدهمین مرحله از تهیه و توزیع بسته‌های گوشت متبرک قربانی بین عزتمندان چهارمحال و بختیاری ۱۲۰۰ بسته گوشت متبرک قربانی با مساعدت مؤسسه حضرت خدیجه (س) قم و برنامه تلویزیونی سمت خدا و به همت ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری بر سفره عزتمندان شهرستان‌های کوهرنگ، کیار، اردل، بن و شهرکرد قرار گرفت. مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری افزود: بسته‌های گوشت متبرک قربانی توسط کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان چهارمحال و بختیاری در ۳۳ نقطه استان در شهرها و روستاهای شهرستان‌های کوهرنگ، کیار، اردل، بن و شهرکرد در بین عزتمندان که از قبل بانک اطلاعاتی آنها در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تهیه و تکمیل گردیده و در سامانه مؤسسه حضرت خدیجه (س) ثبت گردیده است، توزیع شد. مظاهری با تاکید بر اینکه این اقدام ستاد در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر مواسات و همدلی است که در ایام شیوع ویروس کرونا انجام می‌شود، افزود: ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری تاکنون با همکاری برنامه تلویزیونی سمت خدا و مؤسسه حضرت خدیجه (س) قم تاکنون در ۱۶ مرحله اقدام به توزیع بسته‌های گوشت متبرک قربانی و در ۴ مرحله اجرای طرح ذبح قربانی و توزیع بین عزتمندان و آسیب دیدگان از شیوع ویروس کرونا با اعتباری بالغ بر ۴۹ میلیارد ریال با مجموع وزنی ۲۹۸۰۰ کیلوگرم نموده است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری در پایان افزود: خیران و علاقمندان جهت مشارکت در هزینه‌های پشتیبانی و فرهنگی مؤسسه حضرت خدیجه علیهاالسلام و مشارکت در طرح‌های قربانی در اول هر ماه قمری می‌توانند هدایای و نذورات خود را از طریق روش‌های زیر پرداخت کرده و در این امر خیر شرکت نمایند.. .


بازنشر از : مهر

کمک به نیازمندان

کمکهای مردمی

خانواده