فرمانداری نکا دهه فجر ایران استوار نکا- فرماندار نکا با اشاره به محرومیت زدایی در سطح روستاها گفت: توسعه و عمران

1401\11\19 03:05:16


توسعه روستاها عامل خودکفایی در تولید است. اجرای ۴۴ پروژه در نکا

نکا- فرماندار نکا با اشاره به محرومیت زدایی در سطح روستاها گفت: توسعه و عمران روستاها می‌تواند زمینه خودکفایی در بخش تولید محصولات کشاورزی را ارتقا دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا بابایی عصر سه شنبه در مراسم افتتاح طرح هادی روستای زرندین سفلی نکا افزود: توسعه و عمران روستاها در دولت سیزدهم از جمله اولویت‌های مورد توجه است که به مراتب افزایش تولید و اشتغال زایی روستایی می‌تواند زمینه‌ی توسعه کشور و خودکفایی در بخش تولید را به همراه داشته باشد.

وی همچنین اجرای طرح‌های هادی در روستاها را زمین رفع محرومیت در بین مردم روستا عنوان کرد و بیان داشت: میزان رضایت مندی مردم پس از انقلاب با عملکرد ماندگار دولت به مراتب افزایش یافته است. به گفته‌ی فرماندار نکا در ایام دهه فجر ۴۴ پروژه به ارزش ۴۵۱ میلیارد تومان در سطح شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می‌شود که در بازه زمانی هفته دولت تا دهه فجر رقم بسیار قابل ملاحظه‌ای است. بابایی اضافه کرد: اتفاقات بسیار خوبی در حوزه توسعه شهری و روستایی رقم خورده است به طوری که هیچ روستایی در شهرستان نکا از پروژه‌های در حال اجرا محروم نمانده است.

فرماندار نکا با بیان اینکه عزم دولت بر این است که مشکل آب شرب کل روستاها تا پایان سال ۱۴۰۲ حل شود متذکر شد: به شما قول می‌دهم تا پایان هفته‌ی دولت ۱۴۰۲ مشکلات آب شرب روستاهای شهرستان نکا حل شود. گفتنی است، طرح هادی روستای زرندین سفلی با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال و مساحت ۳ هزار و ۸۵۰ مترمربع افتتاح شد.. .


بازنشر از : مهر

فرمانداری نکا

دهه فجر

ایران استوار


نمایندگی زومر - جک پارکینگ زومر - ریموت زومر