رئیس پلیس پیشگیری فراجا از کشف بیش از شش کیلوگرم مخدر شیشه از سوی ماموران پلیس راه آهن جنوب شرق کشور خبرداد.

1401\10\24 21:35:14


توقیف ادویه‌های شیشه‌ ای در ایستگاه راه آهن

رئیس پلیس پیشگیری فراجا از کشف بیش از شش کیلوگرم مخدر شیشه از سوی ماموران پلیس راه آهن جنوب شرق کشور خبرداد.

سردار رضا بنی اسدی فر در تشریح جزئیات این خبر گفت: مأموران پلیس راه آهن جنوب شرق کشور در حین انجام اقدامات اطلاعاتی و کنترل و بازدید مرسوله‌های پستی به دو عدد کارتن حاوی شش بسته ادویه محلی مشکوک شده و نسبت به بررسی بیشتر آن اقدام کردند.

وی افزود: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که قرار بود این کارتن‌ها توسط فردی ناشناس و در قالب مرسوله پستی از باجه مرکزی زاهدان به شهرستان تهران ارسال شود.

به همین دلیل نیز متصدی باجه پست از وی درخواست مدارک شناسایی معتبر کرد اما این فرد پس از رها کردن بسته از محل متواری شد.

تبلیغات
کارتن سازی
کارتن سازی

صنایع تولید کارتن مهر ارائه خدمات نوین بسته بندی اعم از تولید کارتن و جعبه مقوایی، کارتن لمینتی ، کارتن فلکسو و کارتن صادراتی با بالاترین کیفیت نیاز کارخانجات تولیدی و شرکتها را براوده می نماید .

رئیس پلیس پیشگیری فراجا با بیان اینکه این بسته‌ها حاوی ادویه محلی بود، گفت: اما در بررسی بیشتر به وسیله کیت‌های تشخیص سریع، مشخص شد که مقدار شش کیلو و 580 گرم مواد مخدر از نوع  شیشه که با ادویه محلی مخلوط شده بود در این بسته‌ها قرار دارد. 

بر اساس اعلام سایت پلیس، بنی اسدی فر در پایان با تأکید بر اینکه در این خصوص پرونده تشکیل و برابر دستور مرجع قضائی مواد مکشوفه تحویل پلیس مبارزه با مخدر شهرستان زاهدان شد، گفت: شناسایی و دستگیری فرد ارسال کننده مرسوله پستی در دستور کار ماموران پلیس راه آهن قرار دارد.

. .


بازنشر از : منبع: ایسنا


مشاور امور مالی و مالیاتی در تهران