سنندج دانشگاه علوم پزشکی کردستان ویروس کرونا شیوع کرونا سنندج- مدیر روابط عمومی

1401\10\24 21:19:09


جان باختن ۲۰۶۶ کردستانی بر اثر کرونا

سنندج- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: از ابتدای همه‌گیری کرونا تاکنون متأسفانه ۲ هزار و ۶۶ کردستانی جان خود را از دست داده اند.

بهرام کندائی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: موج جدید شیوع ویروس کرونا در کشورمان آغاز شده و اکنون چهار شهرستان سقز، بانه، دیواندره و دهگلان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

وی افزود: در جدیدترین رنگ بندی کرونایی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که امروز اعلام شد، شاهد افزایش شهرهای زرد کرونایی استان هستیم و این روند با غفلت شهروندان وخیم‌تر می‌شود. مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان اعلام کرد: متأسفانه از ابتدای همه گیری کرونا تاکنون در استان کردستان ۲ هزار و ۶۶ نفر جان خود را بر اثر این بیماری از دست داده اند. کندائی افزود: امروز هشت بیمار جدید کرونایی در استان شناسایی شدند و تعداد بستری شدگان در استان به ۲۱ نفر رسید.

وی عنوان کرد: هم اکنون چهار بیمار کرونایی نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند. مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: مهمترین اقدامات پیشگیرانه توسط مردم شامل زدن ماسک، رعایت فاصله گذاری و تزریق دوز یادآور واکسن است و انتظار داریم شهروندان به این موارد توجه کنند.. .


بازنشر از : مهر

سنندج

دانشگاه علوم پزشکی کردستان

ویروس کرونا

شیوع کرونا


تعمیر پکیج دیواری