استاندار لرستان فرهاد زیویار تسهیلات بانکی خرم‌آباد- استاندار لرستان از جذب پنج هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات

1401\07\07 19:54:13


جذب ۵ هزار میلیارد تسهیلات برای حوزه اشتغال و سرمایه‌گذاری لرستان

خرم‌آباد- استاندار لرستان از جذب پنج هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات و اعتبار برای حوزه اشتغال و سرمایه‌گذاری این استان طی امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد زیویار امروز پنج شنبه در حاشیه شورای برنامه ریزی و توسعه لرستان اظهار داشت: در این شورا دستور کارهای چندگانه را داشتیم که مورد بررسی قرار گرفتند.

وی عنوان کرد: یکی از این دستور کارها مربوط به سیاست‌های کلی برنامه هفتم توسعه بود که لازم است این برنامه‌ها بر اساس مسائل نظام مسائل استان احصا شوند.

استاندار لرستان افزود: این دستور کار به دستگاه‌های اجرایی استان ابلاغ شده و قرار شده که با تشکیل کارگروههای تخصصی ظرف دو هفته آینده راجع به این موضوع تصمیمات لازم اتخاذ شود.

زیویار در ادامه سخنان خود با اشاره به تصویب چند طرح در این شورای بیان داشت: همچنین موضوع دیگر تسهیلات مربوط به تبصره ۱۶ بود که مورد بررسی قرار گرفت.

وی گفت: در سال گذشته حدود دو هزار میلیارد تومان برای حوزه اشتغال جذب اعتبار داشتیم و این در حالیست که الان این عدد به پنج هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

استاندار لرستان افزود: اگر بانک‌ها نیز سهم خود را پرداخت کنند، احتمالاً این عدد از هفت هزار میلیارد تومان نیز عبور کند.


بازنشر از : مهر

استاندار لرستان

فرهاد زیویار

تسهیلات بانکی

خرم‌آباد- استاندار لرستان از جذب پنج هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات و اعتبار برای حوزه اشتغال و سرمایه‌گذاری این استان طی امسال خبر داد.


پرده زبرا - پوستر دیواری