حجت الاسلام احمد سالک ایران استوار دانشگاه علوم پزشكی گیلان رشت- نماینده سابق مر

1401\11\19 03:04:19


جوانان تضمین کننده ارتقای نظام اسلامی هستند. لزوم بهره گیری از ظرفیت نسل جوان

رشت- نماینده سابق مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه بهره گیری از جوانان مهم‌ترین سلاح برای ضربه زدن به استکبار است، افزود: باید قبول کنیم جوانان ایرانی در حال تسخیر کردن دنیا هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد سالک پیش از ظهر سه شنبه در آئین گرامیداشت چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با بیان اینکه انقلاب اسلامی در گذار ۳ مقطع تاریخی بوده است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی، ۱۷ سال قبل از ۲۲ بهمن سال ۵۷ شروع شد و پایه و اساس این حرکت عظیم حضرت امام (ره) بودند.

وی با اشاره به دستاوردهای قیام تاریخ ستیز حضرت امام (ره) در شکل گیری و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، افزود: حضرت امام اسلام ناب بدون خرافه را بر مبنای قرآن و عترت معرفی کردند و امروز عمق اسلام ناب در جهان در حال فرهنگ سازی است. نماینده سابق مجلس، معرفی و افشای نظام سلطه را اقدام مهم دیگر امام راحل برشمرد و بیان کرد: معرفی نظام سلطه و استکبار با افشاگری جنایتشان رأس آنها اسرائیل و آمریکا و کشورهای غربی از شاهکارهای امام راحل بود. سالک به تشریح تفاوت دیدگاه و تفکر انقلاب اسلامی و سایر انقلاب‌ها پرداخت و اضافه کرد: پدیده حکومت جمهوری اسلامی ایران در کنار حکومت‌های دیگر که یا از طریق کودتا یا دیکتاتوری یا سلطنت موروثی یا حزبی و … بوده، تفاوت زمین تا آسمان دارد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما در طلیعه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی امانت است، افزود: این انقلاب سرزنده و پویا؛ سه رکن دارد رهبری، مردم و برنامه‌های الهی بر این اساس رهبری، مردم را با محتوای برنامه‌های الهی در ابعاد اخلاقی، تربیتی، حکومتی، اقتصادی، اجتماعی و… تطبیق می‌دهد. نماینده ادوار مجلس با تصریح بر اینکه وحدت امت اقتدار ملی تلقی می‌شود، گفت: اقتدار ملی قدرت بازدارندگی دارد و قدرت استمرار نظام جمهوری اسلامی را در سطح جهان دارد و وحدت امت حول محور ولایت رمز پیروزی است. حجت الاسلام سالک، دستاوردهای انقلاب اسلامی را در چهل و اندی سال باشکوه و کم نظیر خواند و بیان کرد: عصبانیت استکبار در خصوص انقلاب اسلامی به دلیل موفقیت و پیشرفت‌های علمی و خودکفایی ما است.

وی با بیان اینکه بهره گیری از جوان مهم‌ترین سلاح برای ضربه زدن و نابود کردن استکبار است، افزود: باید قبول کنیم جوانان ایرانی در حال تسخیر کردن دنیا هستند و ما باید به این جوانان بها دهیم و بدانیم تضمین ارتقای جمهوری اسلامی همین جوانان هستند.. .


بازنشر از : مهر

حجت الاسلام احمد سالک

ایران استوار

دانشگاه علوم پزشكی گیلان


چراغ خطی و تعمیرات چراع ال ای دی