استانداری تهران محسن منصوری راهپیمایی تهران- استاندار تهران با اشاره به حضور بیش از ۳. ۵ میلیون نفر در راهپیمایی

1401\06\30 18:20:10


حضور میلیونی مردم در راهپیمایی اربعین نماد دلدادگی به اهل بیت است

تهران- استاندار تهران با اشاره به حضور بیش از ۳. ۵ میلیون نفر در راهپیمایی جاماندگان اربعین گفت: حضور میلیونی مردم در راهپیمایی اربعین نماد دلدادگی به اهل بیت (ع) است.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن منصوری بعد از ظهر چهارشنبه در سومین آئین تجلیل و تکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت استان تهران که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدحسن ابوترابی‌فرد امام جمعه موقت تهران و جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس برگزار شد با بیان اینکه در یک نبرد ترکیبی قرار داریم که بخشی از آن در اتفاقات اخیر خود را نشان داده، اظهار داشت: عبور از این شرایط فقط با روحیه‌ای از جنس دفاع مقدس امکان‌پذیر است.

وی افزود: دشمنان به دنبال بهانه‌ای برای ایجاد درگیری در کشور هستند، ولی جمهوری اسلامی قوی‌تر از این موضوعات است و دشمن هیچ‌گاه به خواسته خود نخواهد رسید. استاندار تهران با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی در هشت سال دفاع مقدس دستاوردهای زیادی در کارنامه خود دارد، عنوان کرد: یکی از دستاورهای دفاع مقدس این بود که یک وجب از خاک کشورمان به تصرف دشمن در نیامد؛ همچنین در دفاع مقدس با کمترین امکانات رفتیم، اما با بزرگترین دستاوردها برگشتیم. منصوری سپس گفت: دفاع مقدس با وحدت و انسجام به اتمام رسید و امروزه تجربه مدیریت دفاع مقدس در دانشگاه‌های جهان تدریس می‌شود.

وی به حضور بیش از ۳. ۵ میلیون نفری در راهپیمایی جاماندگان اربعین اشاره و افزود: این حضور نماد دلدادگی به اهل بیت (ع) و انقلاب اسلامی، قدرت نرم و ظرفیتی متعالی است و راهی برای توفیق ارزش‌های اسلامی است، اما متأسفانه بازتاب رسانه‌ای آن در کشور به خوبی صورت نمی‌گیرد. استاندار تهران خاطرنشان کرد: ما در استفاده از ظرفیت‌ها در کشور ضعف جدی داریم و باید در این خصوص برنامه‌ریزی کنیم..

.


بازنشر از : مهر

استانداری تهران

محسن منصوری

راهپیمایی


استعلام قیمت کارتن لیمینتی