جواد حاجی زاده راهپيمايي 13 آبان شهرستان اهر اهر- امام جمعه اهر با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران خاری در چشم دشم

1401\08\07 21:26:16


حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان دشمن‌شکن خواهد بود

اهر- امام جمعه اهر با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران خاری در چشم دشمنان است، گفت: حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال دشمن‌شکن خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله جواد حاجی‌زاده عصر شنبه در جلسه هماهنگی راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان شهرستان اهر با تاکید بر این‌که نقش آمریکا و رژیم صهیونیستی در فتنه اخیر و ناآرامی‌ها غیرقابل انکار است، اظهار داشت: در فتنه و اغتشاشات اخیر عمدتاً زنان و جوانان را بهانه کرده‌اند، از این‌رو باید به بانوان و جوانان توجه ویژه‌ای کنیم تا دشمن نتواند بهانه‌ای داشته باشد.

امام جمعه اهر افزود: در شرایطی قرار داریم که دشمنان جامعه ما را رصد می‌کنند و از هر فرصتی برای اجرای پروژه‌ها از جمله کشته‌سازی استفاده می‌کنند تا مردم را تحریک کنند، لذا از نیروهای انتظامی، امنیتی و سپاه انتظار داریم هوشیاری خود را حفظ و توطئه‌های دشمنان را خنثی کنند تا امنیت خدشه‌دار نشود. وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران خاری در چشم دشمنان است و کشورهایی همچون آمریکا و اسرائیل سعی دارند تا حاکمیت جمهوری اسلامی را از بین ببرند و ایران یکپارچه را تجزیه کنند، در همین حادثه تروریستی حرم شاهچراغ شیراز خواستند علیه جمهوری اسلامی متوجه کنند ولی داعش با صدور بیانیه بر عهده گرفت و در این مورد نیز تیر دشمنان به سنگ خورد. حاجی‌زاده با اشاره به این‌که راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان‌ماه در مقابل فتنه اخیر، نمایش اقتدار ملت ایران خواهد بود، گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان‌ماه شهرستان اهر هم‌زمان با سراسر کشور بایستی دشمن‌شکن باشد.

چراکه تبلیغات و فضاسازی رسانه‌ای دشمنان به گونه‌ای است سعی دارند تا با فریب مانع حضور مردم در راهپیمایی شوند.. .


بازنشر از : مهر

جواد حاجی زاده

راهپيمايي 13 آبان

شهرستان اهر


برق و روشنایی لاله زار