1401\06\23 21:08:14


حضور ۳۷۰ هزار دانش آموز کرمانشاهی در مدارس از ابتدای مهرماه

کرمانشاه- مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه از حضور ۳۷۰ هزار دانش آموز کرمانشاهی در مدارس از ابتدای مهر ماه خبر داد.

سلمان محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به در پیش بودن سال تحصیلی جدید دانش آموزان اظهار کرد: طی برنامه‌های مختلف تا روزهای پایانی شهریورماه ارزیابی وضعیت مدارس انجام خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه فضای مدارس، تجهیزات و امکانات مدارس برای شروع سال تحصیلی مورد بررسی قرار گرفته‌اند، افزود: طبق بررسی‌های کمبود فضای آموزشی برای شروع سال تحصیلی دانش آموزان وجود نداشته و در حال حاضر مدارس برای بازگشایی در روز دوم مهرماه آماده بازگشایی هستند. مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه تصریح کرد: ظرفیت مدارس در استان کرمانشاه طی سال جاری ۱۵ هزار کلاس درس بررسی شده و ۲۶ هزار معلم و مربی نیز در آموزش و پرورش برای آموزش دانش آموزان فعالیت خواهند داشت که با این وجود می‌توان گفت که در شروع سال تحصیلی هیچ مدرسه‌ای بدون معلم نیست. محمدی عنوان کرد: در سال تحصیلی پیش رو حدود ۳۷۰ هزار دانش آموز در استان کرمانشاه راهی مدرسه می‌شود که این میزان نسبت به سال گذشته افزایش ۱۰ هزار نفری را شاهد است.

وی به تعداد دانش آموزان کلاس اولی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: ۳۷ هزار دانش آموز کلاس اولی در مهرماه سال جاری به مدرسه خواهند آمد و تمامی مدارس نیز از تاریخ ۲ مهر ماه به طور رسمی بازگشایی خواهند شد.. .


بازنشر از : مهر

کرمانشاه

آموزش و پرورش استان کرمانشاه

بازگشایی مدارس

آغاز س