بیجار نماینده بیجار در مجلس شورای اسلامی ریاست كل دادگستري كردستان بیجار- «مهدی صیدی» به عنوان دادستان جدید عمومی

1401\08\07 21:32:23


دادستان عمومی و انقلاب بیجار معرفی شد

بیجار- «مهدی صیدی» به عنوان دادستان جدید عمومی و انقلاب شهرستان بیجار معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کردستان روز شنبه با حضور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان، رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان کردستان، نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، فرماندار و مسئولین اداری و انتظامی بیجار، مراسم تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم محمد جباری دادستان عمومی و انقلاب مرکز کردستان اظهار داشت: در قانون اساسی جمهوری اسلامی، دادستان به عنوان مدعی العموم نقش خطیری دارد و دادستان باید به صورت همزمان در جامعه احقاق حق نموده و اجرای عدالت کند. وی افزود: مردم بیجار غنای فرهنگی و آگاهی مدنی بالایی دارند و نرخ جرایم مهم و سازمان یافته در این شهرستان بسیار پایین است و خوشبختانه اخیراً دعاوی و اختلافات خانوادگی نیز در بیجار کاهش چشمگیری داشته است. جباری تأکید کرد: در برهه زمانی موجود دشمن بیش از پیش به دنبال مخدوش کردن چهره واقعی نظام جمهوری اسلامی است و از صلابت جمهوری اسلامی هراس دارد و ما وظیفه داریم تا با خدمت خالصانه و دلسوزانه به مردم، نقشه‌های شوم آنان را خنثی کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز کردستان اظهار داشت: خوشبختانه در جریان اغتشاشات اخیر دستگاه قضائی استان با افرادی که قصد بر هم زدن آرامش و آسایش عمومی را داشتند، برخورد قاطعی انجام داد و هیچگونه مدارایی با این افراد صورت نخواهد گرفت. جباری همچنین بر لزوم چاره اندیشی در جهت حل مشکل فضای فیزیکی زندان بیجار تأکید کرد. در ادامه این مراسم نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و فرماندار این شهرستان مطالبی را در خصوص لزوم تأمین امنیت در جامعه بیان کردند.

در پایان این مراسم از زحمات ذکریا جهانگیری با اهدای لوح سپاس تقدیر شد و مهدی صیدی به عنوان دادستان جدید عمومی و انقلاب بیجار حکم خود را دریافت کرد. شایان ذکر است که دادستان جدید بیجار پیش از این تصدی رئیس شعبه ۱۰۲ کیفری دو شهرستان بیجار را بر عهده داشت.. .


بازنشر از : مهر

بیجار

نماینده بیجار در مجلس شورای اسلامی

ریاست كل دادگستري كردستان


برق و روشنایی لاله زار