سپاه انصارالحسین همدان همدان اغتشاشات ایران همدان-فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت:تمام اشرار دخیل در

1401\08\07 21:36:05


دستگیری تمام اشرار دخیل در شهادت «شهید علی نظری»

همدان-فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت:تمام اشرار دخیل در شهادت «شهید علی نظری» دستگیر شدند

سردار مظاهر مجیدی با بیان اینکه طی یک عملیات فنی و پیچیده اطلاعاتی، در مجموع ۷ نفر از اشرار که نقش اصلی داشتند دستگیر شدند، اظهار کرد: این افراد که در شهادت سرگرد پاسدار «علی نظری» دست داشتند، در عملیاتی برنامه‌ریزی شده، شب گذشته در شهرستان ملارد استان تهران دستگیر شدند.

وی افزود: این شش نفر که در شهادت شهید نظری نقش مستقیم داشتند، با برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های رده‌های اطلاعاتی سپاه در استان‌های مرکزی، تهران بزرگ، خراسان رضوی، هرمزگان، دستگیر شدند. فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان تصریح کرد: تیمی که در ملایر توسط رده‌های اطلاعاتی رصد و شناسایی شدند با یک برنامه و طرح از قبل پیش‌بینی شده در قالب سه دستگاه سواری و دو دستگاه موتورسیکلت و به صورت مسلح در اغتشاشات شهرستان ملایر شرکت داشتند که در یک عملیات تعقیب و گریز، یک نفر در فردای همان روز دستگیر و شش نفر متواری بودند. وی با اشاره به دستگیری افراد متواری توسط جامعه اطلاعاتی و با یک کار مشترک عنوان کرد: قاتل شهید نظری از افراد با سابقه در شرارت است.

سردار مجیدی گفت: کار سنگین شناسایی این شش نفر که بعد از فرار در شهرهای مختلف مخفی شده بودند، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه انصارالحسین علیه السلام صورت پذیرفت و نهایتاً به دام قانون افتادند. وی ضمن تقدیر از جامعه اطلاعاتی واجا، فراجا و دادگستری استان همدان در همکاری و پشتیبانی از این عملیات ویژه و دستگیری این اشرار، افزود: درخواست عموم مردم شریف استان همدان که در تشییع پیکر مطهر شهیدان علی نظری و شهید احسان مرادی که در شاهچراغ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، از دستگاه قضائی این است که با برخورد قاطع و سریع با اخلالگران امنیت مردم، در اولین فرصت انتقام خون این دو شهید بزرگوار گرفته شود. فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان در پایان تصریح کرد: دشمنان جمهوری اسلامی بدانند به زمین ریختن خون شهیدان این وطن بی‌پاسخ نخواهند بود و در هر کجا این عالم که باشند آنها را خوار و خفیف خواهیم کرد.

وی عنوان کرد: دشمنان ایران عزیز بدانند فرزندان ایران اسلامی در حفاظت از انقلاب و دستاوردهای آن لحظه‌ای غافل نبوده و با چشمان بیدار و اشراف کامل اطلاعاتی تمام توطئه‌ها و فتنه‌های کور آنان را رصد می‌کنند و به مدد الهی ضربات مهلکی را توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) دریافت خواهند کرد. سردار مجیدی خاطرنشان کرد: فرزندان ملت سرافراز ایران اسلامی همچون گذشته انتقام خون پاک شهدای مظلوم را از دشمنان خواهند گرفت و حملات ناجوانمردانه معاندین مسلح، اشرار و آشوب طلبان را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت و بساط حرکات کور و ددمنشانه دشمنان را برمی‌چینند.. .


بازنشر از : مهر

سپاه انصارالحسین همدان

همدان

اغتشاشات ایران


پیش بینی قیمت روز دلار طلا و خودرو