دستگیری شکارچیان غیرمجاز در منطقه حفاظت شده امروله صحنه کرمانشاه شهرستان صحنه شکارچی

1401\09\30 19:24:04


دستگیری شکارچیان غیرمجاز در منطقه حفاظت شده امروله صحنه

کرمانشاه- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان صحنه از دستگیری شکارچیان غیرمجاز کل وحشی در منطقه حفاظت شده امروله خبر داد.

شهرام مظفری‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در پی پایش منطقه توسط محیط‌بانان محیط زیست مبنی بر حضور شکارچیان غیرمجاز در منطقه حفاظت شده امروله و دالاخانی نیروهای یگان حفاظت شهرستان‌های صحنه و کنگاور به منطقه اعزام شدند.

وی افزود: محیط‌بانان پس از حدود ۱۶ ساعت پایش منطقه موفق به دستگیری یک اکیپ شکارچی غیرمجاز در منطقه حفاظت شده امروله و دالاخانی با همکاری مشترک یگان حفاظت محیط زیست شهرستان‌های صحنه و کنگاور شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان صحنه تصریح کرد: در تفتیش این شکارچیان تعداد ۲ قبضه اسلحه شکاری، چند عدد کوله پشتی و ادوات شکار و صید کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به معرفی متخلفین به دستگاه قضائی عنوان کرد: با عنایت به قوانین شکار و صید پرونده این متخلف زیست محیطی پس از تنظیم صورت‌جلسه برای بازداشت و صدور رأی قانونی به مراجع قضائی ارجاع و ادوات کشف شده از آنان تا صدور رأی قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره کل باقی می‌ماند.


بازنشر از : مهر

کرمانشاه

شهرستان صحنه

شکارچی

محیط زیست کرمانشاه

کرمانشاه- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان صحنه از دستگیری شکارچیان غیرمجاز کل وحشی در منطقه حفاظت شده امروله خبر داد.


تعمیر پکیج دیواری