1402\09\30 21:29:24


رئیس اتحادیه فست فودهای مشهد: برگزاری هر گونه جشن و دورهمی شب یلدا ممنوع است

رئیس اتحادیه غذاهای فانتزی، اغذیه، پیتزا و فست فودهای مشهد، از ابلاغیه اتاق اصناف مشهد در خصوص ممنوعیت برگزاری جشن شب یلدا خبر داد.

«برگزاری هرگونه مراسم موسیقی زنده و خوانندگی در واحد صنفی در شب یلدا ممنوع می‌باشد و با خاطیان علاوه بر پلمب واحد صنفی، مطابق قانون برخورد خواهد شد.

لذا اقتضا دارد از برپایی مجالس هنجارشکن خودداری فرمائید». این پیامکی است که اتاق اصناف مشهد، به فست فودهای این شهر ارسال کرده است.

مهرداد کاشفی درباره این پیامک گفت: «صبح امروز (پنج شنبه) بخشنامه‌ای از اتاق اصناف مشهد به اتحادیه‌های شهر ارسال شد. بخشنامه‌ای مبنی بر این که اداره اماکن، مجوزی در خصوص برگزاری جشن شب یلدا یا اجرای موسیقی زنده نداده است و واحدهای صنفی نباید دورهمی داشته باشند».

او افزود: «بر اساس این ابلاغیه، در صورتی که واحدهای صنفی از این موارد تخلف کنند، واحد مربوطه پلمب خواهد شد.

ما هم به دلیل این که کسبه زیرمجموعه‌مان متضرر نشوند یا اتفاقی برای آن‌ها نیفتد، به محض دریافت بخشنامه، موضوع را به واحدهای صنفی اطلاع‌رسانی کردیم».

کاشفی در پاسخ به این که امکان برگزاری جشن بدون موسیقی زنده وجود دارد یا خیر، گفت: «با توجه به آنچه که ما دریافت کردیم، چیدمان و دکور شب یلدا منعی ندارد؛ اما برگزاری هر گونه جشن و دورهمی ممنوع است. چنانچه کسی از اداره اماکن مجوز گرفته باشد می‌تواند مراسمی برگزار کند اما تا جایی که به ما ابلاغ شده، چنین مجوز برای مجموعه‌ای صادر نشده است».

. .


بازنشر از : منبع: فراز