1401\06\01 01:10:31


رزمایش خدمات رسانی به زائران اربعین برگزار می شود

ارومیه – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: در دهم شهریور رزمایش خدمات رسانی دستگاهها ی اجرایی آذربایجان غربی در مسیرتردد زائران اربعین حسینی انجام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ابراهیمی دوشنبه شب در جلسه شورای اطلاع رسانی دولت با بیان اینکه در دهم شهریور رزمایش خدمات رسانی دستگاه‌های مربوطه در مسیر زائران اربعین حسینی انجام می‌شود افزود: با آماده سازی مرز تمرچین نه تنها برای ایام اربعین بلکه برای بعد از آن نیز، امکان تردد زائران عتبات عالیات از این مرز فراهم می‌شود.

وی با بیان اینکه تردد به صورت گروهی از این مرز انجام می‌شود و تردد انفرادی از این مرز نخواهیم داشت خاطرنشان کرد: پیش بینی می‌شود ۸۰۰ اتوبوس برای انتقال زائران از مسیر تمرچین به سمت کربلا آماده سازی شود. معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی همچنین از فعال شدن مواکب حسینی در مسیر تردد زائران اربعین از جمله نقده، پیرانشهر، یادمان شهدای تمرچین و مرز تمرچین برای اسکان و تغذیه زوار خبر داد. مشاور رسانه‌ای استاندار آذربایجان غربی نیز در این جلسه با اشاره به اینکه ستاد جهاد تبیین برای بیان دستاوردهای یک ساله دولت در استان تشکیل شده است گفت: در زمینه‌های محرومیت زدایی، توجه به دیپلماسی منطقه‌ای و حمایت از تولید فعالیت‌های قابل توجهی در یک سال گذشته انجام شده که در طول هفته دولت با شعار «دولت مردم» انعکاس و اطلاع رسانی خواهد شد.

تبلیغات
آموزش مجازی هنر
آرت ویم، آموزش های مجازی با کیفیت و برترین اساتید کشور ، کالیوگرافی ، خوشنویسی، کالیوگرافی
# خوشنویسی - # نقاشی - # هنری

علی رزازی افزود: پیوست رسانه‌ای برای تمام طرح‌های افتتاحی مد نظر قرار گرفته تا مردم هم در جریان امور قرار گیرند. وی خاطرنشان کرد: هفته دولت شروع نهضت اطلاع رسانی دستاوردهای دولت در استان است و این اطلاع رسانی روندی مستمر خواهد داشت. نوروزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی نیز در این جلسه گفت: بیش از هزار برنامه فرهنگی، هنری و رسانه‌ای در طول یک سال گذشته در شهرستان‌های استان اجرا شده است.

در ادامه حاضران در جلسه نیز به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پرداختند.. .


بازنشر از : مهر

استانداری آذربایجان غربی

رضا ابراهیمی

زیرساخت های مرزی اربعین