1401\06\01 11:18:07


رونمایی از آسمان‌نمای بادی طی هفته‌ دولت در گلستان

گرگان- مدیرکانون پرورش فکری گلستان از رونمایی و بهره برداری آسمان نمای بادی کانون پرورش فکری گلستان در شهر گمیشان، در اولین روز از هفته‌ دولت خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محبوبه رجب نسب صبح سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: همزمان با روز دوم شهریور و نخستین روز از هفته دولت، آسمان‌نما بادی ویژه کودکان و نوجوانان با حضور مسوولان استانی و شهرستانی رونمایی خواهد شد.

تبلیغات
آموزش مجازی هنر
آرت ویم، آموزش های مجازی با کیفیت و برترین اساتید کشور ، کالیوگرافی ، خوشنویسی، کالیوگرافی
# خوشنویسی - # نقاشی - # هنری

مدیرکل کانون پرورش فکری گلستان گفت: این آسمان نمای بادی و سیار به ارایه خدمات علمی برای کودکان و نوجوانان استان، به ویژه در محله‌های کمتر توسعه یافته می‌پردازد و از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های کمک آموزشی نجوم است که از یک محفظه پارچه‌ای ساخته شده و ۳۰ نفر گنجایش دارد. به گفته وی، این دستگاه با قابلیت جابجایی، با استفاده از آینه محدب، تصاویر کیهانی زیبایی را در سقف گنبد به نمایش می‌گذارد. مدیر کانون پرورش فکر گلستان ادامه داد: این مدل آسمان نما قابل انتقال به هر مکان است و داخل سالن‌های گنبدی تا قطر چهار متر نصب و به عنوان آسمان نمای ثابت استفاده می‌شود.

گفتنی‌است تمامی مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سطح استان همزمان با هفته‌ی دولت و اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی‌هنری، ادبی و اسلامی یاد و خاطره شهید رجایی و باهنر را در ذهن کودکان و نوجوانان گرامی خواهند داشت.. .


بازنشر از : مهر

گرگان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

هفته دولت