ارشاد زنجان سالن سینما امرالله حسنی زنجان-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: در این استان فقط ۲ سالن سی

1401\06\16 18:14:13


زنجان فقط ۲ سالن سینما دارد

زنجان-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: در این استان فقط ۲ سالن سینما با ۵۵۰ صندلی‌، فعال است.

امرالله حسنی ظهر چهارشنبه در نشست با هنرمندان استان زنجان، افزود: این استان هنرمندان ذی‌قیمتی دارد که برخی از این هنرمندان در استان حضور دارند و برخی در استان نیستند.

همپچنین هنرمندان مطرحی در حوزه سینما داریم.

وی با اشاره به اینکه استان زنجان با ۸ شهرستان و جمعیتی بالغ بر یک میلیون و ۲۶۴ هزار نفر دارای ۲ سینما است، تصریح کرد: مجتمع تجاری ارغوان در شهرستان ابهر و مجتمع تجاری آنا نیز با ۳ سالن سینماهای در حال ساخت استان به شمار می‌رود.

همچنین ۳ سینمای سیار در استان داریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: در استان زنجان فقط ۲ سینما، آن هم در مرکز استان داریم و تعداد صندلی‌های سینماهای استان حدود ۵۵۰ صندلی است که این تعداد درخور شأن استان نیست و امیدواریم شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه باشیم.

حسنی با اشاره به مشکلات تک‌تک فرهنگ‌سراها و سالن‌های نمایش در سطح استان، خاطرنشان کرد: بزرگ‌ترین سالن در شهرستان خدابنده با ۷۰۰ صندلی نیاز به بودجه برای به روز کردن تجهیزات دارد.

وی ادامه داد: سایر فرهنگسراها همچون فرهنگسرای نور ابهر، فرهنگسرای خرم‌دره، فرهنگسرای شهید بهشتی طارم و فرهنگسرای الغدیر ماه‌نشان نیز نیاز به بودجه داشته و در شهرستان ایجرود که جزو ۲۳ شهرستان محروم کشور است و یک سالن خوب دارد ولی سالن خود فرهنگسرا آماده نشده و نیاز به تأمین تجهیزات دارد.


بازنشر از : مهر

ارشاد زنجان

سالن سینما

امرالله حسنی

زنجان-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: در این استان فقط ۲ سالن سینما با ۵۵۰ صندلی‌، فعال است.

فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز

لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است. انواع چراغ روکار, توکار سقفی پنل و ریلی و تزئینی پروژکتور و والواشر, جراغ دکوراتیو و ریسه ال ای دی LED چراغ های COB و SMD, کلید و پریز, سیم و کابل و جعبه فیوز و کلید مینیاتوری, چراغ های سنسوردار, چراغ های مگنتی و مولتی ترک و چراغ های صنعتی و کارگاهی.

فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز - لاله زار - لاله‌زار - برق ساختمان

قفسه فلزی - قفسه انبار