سارقان مسلح در آبادان دستگیر شدند آبادان نیروی انتظامی خوزستان دستگیری سارق آبادان- فرمانده انتظامی آبادان از انه

1401\10\24 18:20:19


سارقان مسلح در آبادان دستگیر شدند

آبادان- فرمانده انتظامی آبادان از انهدام باند چهار نفره سارقان مسلح به عنف تلفن همراه با ۲۲ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کیومرث کشوری در باره جزئیات خبر گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه از خانمی در خیابان زابل منطقه امیری که توسط راکب یک دستگاه موتورسیکلت با تهدید سلاح کمری صورت گرفت، بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان آبادان با انجام اقدامات پلیسی و بررسی سرنخ‌های به جا مانده، سارق مسلح را در یکی از نقاط این شهرستان شناسایی و او را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ کشوری با بیان اینکه سارق مسلح در مواجه حضوری با خانم مالباخته به بزه انتسابی معترف شد، ادامه داد: به دنبال دستگیری این فرد مسلح، مأموران پلیس موفق شدند اعضای یک باند چهار نفره را که در زمینه موبایل قاپی در سطح شهرستان فعالیت داشتند، شناسایی و در عملیات‌های جداگانه آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی آبادان با اشاره به اعتراف متهمان به ۲۲ فقره سرقت شامل (۱۶ فقره سرقت عادی و ۶ فقره به عنف موبایل) بیان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.


بازنشر از : مهر

آبادان

نیروی انتظامی خوزستان

دستگیری سارق

آبادان- فرمانده انتظامی آبادان از انهدام باند چهار نفره سارقان مسلح به عنف تلفن همراه با ۲۲ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.