استان البرز امور تربیتی شورای آموزش و پرورش استان کرج- رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت دربرابر آسیب های ا

1401\10\24 18:18:06


ستاد بزرگداشت هفته تربیت اسلامی در البرز آغاز به کار کرد

کرج- رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت دربرابر آسیب های اجتماعی استان البرز از آغاز به کار ستاد بزرگداشت هفته تربیت اسلامی در این استان خبر داد.

فرهاد منظوری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: این ستاد با هدف بزرگداشت هفته تربیت اسلامی، افزایش انگیزه، شور، نشاط و رضایت شغلی مربیان امور تربیتی و معاونان پرورشی و جریان سازی فرهنگی تربیتی در حوزه امور پرورشی و تربیتی دانش آموزان تشکیل شده است.

وی از معرفی و ترویج شیوه‌های نوین مدیریت و برنامه ریزی امور فرهنگی - تربیتی در مدارس، ترسیم و معرفی جایگاه و خدمات امور تربیتی در جامعه را از دیگر اهداف تشکیل این ستاد عنوان کرد. وی خاطرنشان کرد: برنامه ریزی - اجرایی و برگزاری مستمر جلسات در استان و مناطق، تبیین موضوع در شورای آموزش و پرورش استان، انجام تبلیغات و اطلاع رسانی فراگیر کیفی و تأثیر گذار در سطح مدارس و مناطق، شناسایی مربیان و معاونان پرورشی نویسنده، پژوهشگر، شاعر، فعال و خلاق و تجلیل از مربیان و معاونان پرورشی در استان، مناطق و نواحی را از جمله وظایف این ستاد ذکر کرد. منظوری ادامه داد: تجلیل تز پیشکسوتان متعهد امور تربیتی، تقدیر ازمربیان و معاونان پرورشی فعال و برگزیده، تجلیل از مربیان آزاده، جانباز و خانواده شهدای امور تربیتی، تقدیر از مدیران و معلمان فعال در عرصه‌های تربیتی و طراحی، چاپ و توزیع پوستر، بروشور از برنامه‌های آموزش و پرورش البرز در بزرگداشت هفته تربیت اسلامی است.

وی یادآورشد: تولید سرودهای ویژه و مناسب هفته تربیت اسلامی، طراحی و نصب بنرهای تبلیغاتی و برگزاری نمایشگاه دستاوردهای تربیتی از دیگر برنامه‌های این هفته در آموزش و پرورش استان البرز است. رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت دربرابر آسیب‌های اجتماعی استان البرز ضمن اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری «امور تربیتی قله دفاع از ارزش هاست، افزود: امور تربیتی یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است، نهادی که با انقلاب پدیدار شد و کارکرد بسیار خوبی تاکنون داشته است. منظوری گفت: تربیت روندی است که روحیات اخلاقی می‌خواهد، اگر این نگاه حاکم باشد، اقدامات خوبی انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: همه ساله هشتم الی چهاردهم اسفندماه به عنوان هفته تربیت اسلامی نامگذاری شده است و روز هشتم اسفندماه نیز به صورت مشخص به نام روز امور تربیتی نام‌گذاری شده است.. .


بازنشر از : مهر

استان البرز

امور تربیتی

شورای آموزش و پرورش استان


تعمیر پکیج دیواری