اردبیل شهرستان کوثر سرمایه گذاری بخش خصوصی راهداری و حمل و کوثر - معاون سرمایه

1401\11\19 06:24:06


سرمایه گذاری بخش خصوصی در اردبیل تقویت می‌شود

کوثر - معاون سرمایه گذاری و هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: با تمهیدات اندیشیده شده در راستای توسعه متوازن سرمایه گذاری بخش خصوصی در اردبیل تقویت می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، یاسر عبداللهی عابد شامگاه سه‌شنبه در آئین افتتاح مجتمع رفاهی بین راهی کوثر همزمان با دهه فجر اظهار کرد: ایجاد مجتمع‌های رفاهی در محورهای مواصلاتی اردبیل به منظور تأمین آسایش مردم و مسافران ضروری است.

وی از همت بخش خصوصی در راه اندازی چنین مجتمع‌های بزرگ و با امکانات پیشرفته قدردانی و خاطرنشان کرد: راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با حمایت از این مجتمع‌ها درصدد تقویت سرمایه گذاری بخش خصوصی در این حوزه است. معاون سرمایه گذاری و هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل با بیان اینکه در حال حاضر ۱۶ باب مجتمع خدماتی – رفاهی در اردبیل فعال است، تصریح کرد: اغلب این مجتمع‌ها توسط بخش خصوصی راه اندازی شده و زمینه اشتغال فراوانی را در اردبیل فراهم کرده اند. عبداللهی عابد از تقویت سرمایه گذاری بخش خصوصی در اردبیل خبر داد و بیان کرد: با تمهیدات اندیشیده شده در راستای توسعه متوازن سرمایه گذاری بخش خصوصی در اردبیل تقویت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مشکل اساسی امروز کشور در حوزه اقتصادی است، گفت: باید نسبت به توانمندسازی حوزه تولید اقدامات و گام‌های مؤثری را برداریم تا زمینه و فرصت تحول بیشتر فراهم آید. معاون سرمایه گذاری و هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل با تقدیر از همت فعالان بخش خصوصی در راه اندازی مجتمع رفاهی بین راهی کوثر افزود: در استان اردبیل و به میمنت دهه فجر ۶۸ طرح اقتصادی با سرمایه‌گذاری ۲ هزار میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد تا زمینه اشتغال یک‌هزار و ۵۰۰ نفر در استان اردبیل فراهم آید. معاون امور اقتصادی استانداری اردبیل ضرورت حمایت بیشتر صندوق و بانک‌های عامل را از کارآفرینان و تولیدکنندگان یادآور شد و ادامه داد: امیدواریم از محل تبصره ۱۶ در حوزه کسب و کار خرد، کوچک و متوسط پرداخت تسهیلات تا پایان امسال ادامه پیدا کند.

عبداللهی عابد راه اندازی مجتمع‌های بین راهی خدماتی را برای استفاده مسافران و گردشگران در جنوب استان ضروری خواند و بیان کرد: در حال حاضر ۱۶ باب مجتمع رفاهی فعال در اردبیل وجود دارد که با افتتاح مجتمع «ارم کوثر» این مجتمع‌ها به ۱۷ مورد می‌رسد. وی تصریح کرد: دو باب از این مجتمع‌ها در دست احداث و ۲۳ باب نیز در مرحله استعلام قرار دارند که با احداث و بهره برداری از این مجتمع‌ها مجموع واحدهای رفاهی بین راهی به ۵۰ باب در اردبیل خواهد رسید.. .


بازنشر از : مهر

اردبیل

شهرستان کوثر

سرمایه گذاری بخش خصوصی

راهداری و حمل و


پیش بینی قیمت روز دلار طلا و خودرو