1401\10\12 12:13:04


شهامت و رافت ۲ راز ماندگاری شهید سلیمانی است

بندرگز- فرمانده سپاه شهرستان بندرگز شهامت و رافت را دو راز ماندگاری شهید حاج قاسم سلیمانی دانست و گفت: این سرباز ولایت در بحران ها شجاع و در برابر خانواده شهدا و مظلومان مهربان و رئوف بود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ پاسدار یعقوب احمدی صبح دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: شجاعت و دلاوری حاج قاسم سلیمانی لرزه به اندام دشمن می‌انداخت و تصور جدال و مبارزه با سپهبد سلیمانی نزد دشمنان وجود نداشت.

فرمانده سپاه بندرگز افزود: اما حاج قاسم در مواجهه به خانواده شهدا و مظلومان جامعه چنان عطوفت و رافتی از خود بروز می‌داد که گویا اصلاً یک فرمانده مقتدر نظامی نیست؛ این ویژگی‌ها وی را در تاریخ ماندگار کرده است. احمدی ادامه داد: سردار قاسم سلیمانی محصول اعتماد، نصیحت و تدابیر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب بوده و این بزرگ مرد و سرباز تربیت یافته، دنیا را انگشت به دهان گذاشت. وی گفت: حاج قاسم سلیمانی با تکیه بر یاران وفادارش تمامی توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد و هیمنه آنها را در هم شکست.

فرمانده سپاه بندرگز گفت: سپهبد شهید سلیمانی با درایت و تدابیر رهبر معظم انقلاب، اجازه نداد تا داعش به عنوان مولود استکبار جهانی بر کشورهای اسلامی و منطقه مسلط شود. وی ادامه داد: حاج قاسم دنبال نام و شهرت نبود و به عنوان شیفته اهل بیت (ع)، معنویت، اخلاص، تواضع، شجاعت و درایت و ولایت مداری در ایشان موج می‌زد.. .


بازنشر از : مهر

قاسم سلیمانی

شهید سلیمانی

گلستان

بندرگز