1401\11\01 23:21:08


ضرب الاجل تعیین تکلیف وضعیت اراضی مسکن ملی در مازندران

ساری- استاندار مازندران برای روشن شدن تکلیف وضعیت اراضی مسکن ملی و رفع مشکلات فراروی ضرب الاجل تعیین کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمود حسینی پور شامگاه شنبه در شورای مسکن استان با تاکید بر اطلاع رسانی و تبلیغات بیشتر برای جهش در طرح ملی مسکن و مشارکت متقاضیان طرح ملی مسکن شد و خواستار فعال شدن دستگاه های مختلف و متقاضیان شد.

وی با بیان این که نیازمند اطلاع رسانی از سوی رسانه های جمعی برای شتاب بخشی به طرح ملی مسکن هستیم، ، گفت: مسائل و مشکلاتی که درباره اراضی مسکن ملی وجود دارد باید سریعا برطرف شود. وی از فرمانداران خواست تا اختلافات موجود بر سر اراضی مسکن ملی با همکاری شهرداری ها و دستگاه های مختلف رفع شود، گفت: مشکلات مربوط به اراضی مسکن ملی باید تا هفته بعد حل شود و علاوه براین فرمانداران باید حداکثر وقت و تلاش را برای تامین زمین داشته باشند. استاندار مازندران با عنوان این که ساخت مجتمع های مسکونی در اولویت قرار گیرد، گفت: باید افراد در گروه های چندنفره تقسیم بندی شوند و این افراد با تعامل با پیمانکاران نسبت به ساخت اقدام خواهند کرد و در این پروژه ها باید سازوکاری ایجاد شود تا با نظارت مطلوب، طرح ها به موقع به سرانجام رسد.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

حسینی پور خواستار زمان بندی برای تکمیل پروژه های مسکن ملی شد و تهیه دستورالعمل در این زمینه لازم دانست و گفت: همچننی باید از ظرفیت تعاونی های فعال در ادارات برای رونق مسکن ملی بهره گیری شود. وی با بیان این که بسیاری از کارمندان ادارات مستاجر هستند، گفت: باید با تقویت تعاونی های ادارات نسبت به خانه دارشدن کارمندان مستاجر اقدام کرد. وی با اظهار این که مسکن ملی در بافت های فرسوده باید رونق گیرد، گفت: ساخت مسکن سبب می شود تا چهره بافت های فرسوده شهری زیباسازی و نوسازی شود..

.


بازنشر از : مهر

مسکن

محمود حسینی پور

استانداری مازندران