روح الله سلگی استانداری مازندران معتاد متجاهر ساری- معاون سیاسی، امنیتی استانداری و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با

1401\10\24 21:21:21


طرح مهارت افزایی معتادان در مازندران عملیاتی می شود

ساری- معاون سیاسی، امنیتی استانداری و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران با بیان این که طرح مهارت افزایی معتادان در استان عملیاتی می شود، گفت: این طرح به زودی اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، روح الله سلگی شامگاه شنبه در بازدید از کمپ معتادان داوطلب ترک اعتیاد در ساری و عباس آباد به بررسی تنگناها و نیازهای اساسی آنان در جریان ترک اعتیاد پرداخت وبا تحسین اقدام آنان در ترک اعتیاد، بازگشت معتادان به جامعه را پس از بهبودی، آرزوی قلبی خانواده‌های آنها و خواست دولت دانست وافزود: دولت با اجرای طرح‌های حمایتی روند بازگشت معتادان بهبود یافته به جامعه را تسهیل خواهد کرد.

معاون استاندار مازندران با استقبال از بازگشت این معتادان به جامعه پس از بهبودی گفت: با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و بانک‌های عامل زمینه اشتغال این افراد فراهم خواهد شد. سلگی اظهار کرد: اجرای طرح مهارت افزایی در کمپ‌های ترک اعتیاد عملیاتی می‌شود. گفتنی است در این بازدید هریک از معتادان با گفتگوی نزدیک و بی واسطه با معاون استاندار مازندران به بیان مشکلات و نیازهای خود پرداخته و در جریان چگونگی اجرای طرح حمایتی دولت در قبال معتادان بهبود یافته قرار گرفتند..

.


بازنشر از : مهر

روح الله سلگی

استانداری مازندران

معتاد متجاهر


فروش اینترنتی لباس بچه