گنبدکاووس نیروی انتظامی گلستان نیروی انتظامی گلستان گنبدکاووس- فرمانده انتظامی ش

1401\11\19 03:04:11


عامل ۲ فقره سرقت مسلحانه در گنبدکاووس دستگیر شد

گنبدکاووس- فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: با هوشیاری ماموران پلیس امنیت گنبدکاووس عامل دو فقره سرقت مسلحانه در این شهرستان دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمود علی فر عصر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: طی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر یک مورد تیراندازی هوایی در یکی از خیابان‌های گنبد، رسیدگی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس افزود: مأموران پلیس امنیت پس از حضور در محل و تحقیق از مطلعان مشخص شد دو نفر شرور سلاح به دست با یک دستگاه موتورسیکلت دو ترک قصد سرقت گوشی تلفن همراه شهروندی را داشتند. وی ادامه داد: با توجه به عدم موفقیت در سرقت در محل موردنظر تیراندازی هوایی نموده و با استفاده از تاریکی شب متواری شدند. علی فر گفت: با آغاز تحقیقات تخصصی مأموران پلیس امنیت و پلیس آگاهی، مشخص شد متهم یکی از شرورهای مسلح و معروف منطقه بوده که با تلاش‌های پلیسی سارق مسلح در حین ارتکاب سرقت دستگیر و از متهم یک قبضه سلاح غیرمجاز و تعداد پنج فشنگ کشف شد.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات پلیس، چاره‌ای جز اقرار نداشته و به دو فقره سرقت مسلحانه در گنبدکاووس اعتراف کرد. به گفته وی متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.. .


بازنشر از : مهر

گنبدکاووس

نیروی انتظامی

گلستان

نیروی انتظامی گلستان


مشاور امور مالی و مالیاتی در تهران