عرشه گذاری بزرگترین دهانه پل رسالت تبریز آغاز شد تبریز شهرداری تبریز شهردار تبریز تبریز- شهردار تبریز از آغاز عرش

1401\10\24 21:12:20


عرشه گذاری بزرگترین دهانه پل رسالت تبریز آغاز شد

تبریز- شهردار تبریز از آغاز عرشه گذاری بزرگترین دهانه پل رسالت خبر داد و گفت: با اتمام این مرحله از عرشه گذاری، تقاطع غیرهمسطح رسالت آماده بتن ریزی خواهد بود.

یعقوب هوشیار در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به کاهش دمای هوای تبریز و شرایط خاص زمستانی، بتن ریزی این پروژه با لحاظ تمهیدات و رعایت اصول مورد نیاز در شرایط آب و هوایی فعلی انجام می‌گیرد.

هوشیار یادآور شد: بهره برداری از پروژه‌های نیمه تمام، اولویت مدیریت شهری است تا ضمن رفع گرفتاری‌های ترافیکی، موجبات جلب رضایت هرچه بیشتر شهروندان فراهم شود.

مسیر رسالت – دیزل آباد یکی از مسیرهای مهم ترانزیتی است و به واسطه تداخل گره ترافیکی شهری و ترانزیت، حوادث رانندگی در این مسیر اتفاق می‌افتد.

وی از پیگیری بدون وقفه عملیات اجرایی این پروژه خبر داد و تصریح کرد: با وجود کاهش دمای هوا طی روزهای گذشته، شهرداری تبریز با همتی مضاعف در تلاش برای اتمام این پروژه و بهره برداری به موقع از آن خواهد بود.

به گفته شهردار تبریز، این پروژه با هفت دهنه و ستون‌ریزی یکپارچه بوده و با بهره برداری از آن، گره ترافیکی جاده سنتو رفع خواهد شد.

هوشیار خاطرنشان کرد: پروژه تقاطع غیرهمسطح رسالت در تقاطع جاده سنتو - رسالت به طول ۴۲۰ متر و عرض ۱۲ متر و مساحت پنج هزار متر مربع در حال ساخت بوده و در زمان مقرر شده طبق روز شمار نصب شده، ۲۲ بهمن سال جاری بهره برداری می‌شود.


بازنشر از : مهر

تبریز

شهرداری تبریز

شهردار تبریز

تبریز- شهردار تبریز از آغاز عرشه گذاری بزرگترین دهانه پل رسالت خبر داد و گفت: با اتمام این مرحله از عرشه گذاری، تقاطع غیرهمسطح رسالت آماده بتن ریزی خواهد بود.