قزوین عبدالکریم عابدینی فتنه 1401 بسیج دانش آموزی قزوین - نماینده ولی‌فقیه در اس

1401\08\07 21:32:08


فضای مجازی میدان مبارزۀ حقیقی با دشمنان است

قزوین - نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با بیان اینکه باید فضای مجازی را به خوبی بشناسیم، گفت: امروز فضای مجازی میدان مبارزۀ حقیقی با دشمنان است.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار مسئولان بسیج دانش‌آموزی و جمعی از دانش‌آموزان که به مناسبت آغاز هفته بسیج دانش‌آموزی برگزار شد، با محکوم کردن حادثه تروریستی شیراز و تسلیت شهادت جمعی از هم‌وطنانمان، اظهار کرد: اگر حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس فعالیت‌های ضد داعشی را انجام نداده بودند امروز در تمام شهرهای ایران شاهد این حملات تروریستی بودیم چرا که هدف دشمنان ایران بود و الحمدلله به اهداف شوم خود دست نیافتند.

وی با تشریح اهمیت فضای مجازی تصریح کرد: فضای مجازی میدان مبارزۀ حقیقی با دشمنان است، کلمه مجازی نباید ما را گول بزند، آنجا فضای حقیقی جنگ بین ما و قدرت‌های استکباری است، اکنون میدان جنگ فاو، شلمچه و جاهای دیگر نیست بلکه فضای جنگ ما، فضای مجازی است زیرا آن‌هایی که در خیابان کوکتل‌مولوتف پرتاب کرده و ناامنی ایجاد می‌کنند، فرماندهی آن‌ها در فضای مجازی قرار دارد. نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با بیان اینکه باید فضای مجازی را به خوبی بشناسیم، گفت: امروز بخش زیادی از فضای مجازی را دشمنان مدیریت می‌کنند، باید به جایی برسیم که مدیریت فضای مجازی را به دست بگیریم و هر بسیجی باید فعال فضای مجازی باشد. آیت‌الله عابدینی بیان کرد: آن مسئولانی که به وظیفه مسئولیتی خود عمل نمی‌کنند اعتماد مردم را به آتش می‌کشند، آن‌هایی که اعتماد مردم را به آتش می‌کشند به مراتب پلیدتر و خبیث‌تر از کسانی هستند که سطل زباله آتش می‌زنند و اغتشاش به راه می‌اندازند، اگر بسیج ما این‌ها را خوب حس کند آن وقت دیگر نمی‌گوید این اصولگرا یا اصلاح‌طلب است، بلکه هر کس تخطی کرد جلوی او می‌ایستد.

تبلیغات
برق و روشنایی ساختمان
برق و روشنایی ساختمان

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

وی خاطرنشان کرد: گاهی ممکن است طبقه‌بندی کنیم، اگر برخی خلاف‌ها را یک جناحی انجام دهد خیلی جدی مقابل آنان می‌ایستیم اما اگر یک جناح دیگر همان غلط را مرتکب شود مقابل آنان موضع جدی نداریم، این‌جا معلوم می‌شود ما بسیجی نیستیم، معرفت و شناخت نداریم، یعنی بنده خدا نیستیم بلکه نوکر جریانات هستیم. نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین تصریح کرد: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب جهاد تبیین فوری، ضروری، همگانی و واجب است، شما سربازان جهاد تبیین هستید و باید رسالت خود را به خوبی در این میدان به انجام برسانید. نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: خداوند در قرآن می‌گوید ای اهل ایمان، اگر اهل تقوا باشید من به شما قدرت تشخیص می‌دهم تا خوب، بد، حق و باطل را تشخیص بدهید.

وی یادآور شد: امیرالمؤمنین (ع) در خطبه ۵۰ نهج‌البلاغه فرمودند وقتی حق و باطل قاطی می‌شوند فتنه درست می‌شود، ما باید حق و باطل را تشخیص دهیم، باید بصیرت داشته باشیم، آن‌هایی که اهل تقوا هستند وقتی یک فتنه‌گر می‌آید روی آن‌ها کار کند می‌فهمند و برق بصیرت در جان آن‌ها می‌درخشد و فتنه شناس می‌شوند. آیت‌الله عابدینی عنوان کرد: کتب خوبی راجع به معرفی شهدا نوشته شده است، بسیجی‌ها باید به میدان بیایند و کتب تأثیرگذار مربوط به شهدا را در میان دوستان خود مطرح کنند، این کتب حتماً روحیه آن‌ها را دگرگون می‌کند، برای مثال کتاب مربوط به زندگی شهید حمید سیاهکالی مرادی را هر که بخواند نمی‌تواند از آن بدون تأثیر بگذرد، زیر و رو می‌شود.. .


بازنشر از : مهر

قزوین

عبدالکریم عابدینی

فتنه 1401

بسیج دانش آموزی


تولید کارتن و سفارش کارتن