1401\10\12 12:10:06


فعالیت جهادی عامل رشد و توسعه همه جانبه کشور است

شیراز- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: رشد و توسعه همه جانبه کشور نیازمند انجام فعالیت‌های جهادی است.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح دوشنبه و همزمان با ایام گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، مانور جهادی"سردار دل‌ها" با رمز یا فاطمه زهرا (س) در شرکت توزیع نیروی برق استان فارس برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: فعالیت شبانه روزی کارکنان صنعت برق، آب و گاز که در راستای تأمین آرامش و رفاه مردم انجام می‌گیرد، مصداق جهاد فی سبیل الله است. اسماعیل محبی پور، رشد و توسعه همه جانبه کشور را نیازمند انجام فعالیت‌های جهادی دانست و افزود: طی سال‌های اخیر اقدامات خوب و مؤثری درجهت بهبود خدمت رسانی به مردم شریف استان از سوی دستگاه‌های خدمت رسان از جمله برق صورت پذیرفته است که امید است این روند همچنان ادامه داشته باشد. وی در ادامه سخنان خود بر ضرورت بهره‌مندی از انرژی‌های تجدید پذیر درجهت تولید برق تاکید کرد و گفت: استان فارس به دلیل برخورداری از اقلیم‌های مختلف به لحاظ انرژی‌های تجدید پذیر و پاک همچون انرژی خورشیدی و بادی بسیار غنی بوده و بنابراین ضرورت دارد تا درجهت تولید و تأمین برق از این ظرفیت خدادادی نهایت بهره برده شود.

قاسم سلیمانی با تمام وجود در صحنه حاضر بود در این مراسم وابسته سابق نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران در کشور سوریه نیز به ذکر مطالبی در خصوص شخصیت سیدالشهدای مدافعان حرم و مقاومت پرداخت. سردار علی نژاد افزود: سپهبد شهید قاسم سلیمانی، مردی بود که از جوانی و همچنین دوران دفاع مقدس در میدان‌های نبرد با تمام وجود در تمام صحنه‌ها حاضر بود و بعد از آن نیز جهاد و مبارزه را ادامه داد. علی نژاد، سردار سلیمانی را نمونه برجسته‌ای از "محبوب دل‌ها شدن" توصیف کرد و اظهار داشت: او سردار دل‌ها شد چون اخلاص و نیت الهی در رفتار، عمل و گفتار ایشان موج می‌زد که به همگان نیز اثبات شده بود.

وی به جایگاه والا و محبوبیت سردار سلیمانی در قلب همه مردم به ویژه مستضعفان و آزادی خواهان جهان اشاره کرد و افزود: تمام مردم جهان چه شیعه و چه سنی و سایر ادیان و فرقه‌ها به ایشان علاقه داشته و محبت این شهید گرانقدر در دل همه ملت ایران و جهان قرار دارد. شجاعت، نبوغ نظامی، بی‌باکی، ولایت‌پذیری و ولایت‌باوری، از دیگر ویژگی بارز سردار سلیمانی بود که هم رزم شهید سلیمانی به آنها اشاره کرد.. .


بازنشر از : مهر

قاسم سلیمانی

شهید سلیمانی

سردار دلها

استانداری فارس