استانداری آذربایجان غربی محمد صادق معتمدیان بخش خصوصی ارومیه- استاندار آذربایجان غربی گفت: فعال سازی بخش باری حوز

1401\07\07 16:56:12


فعال سازی بخش باری حوزه راه آهن نرخ کالاها را کاهش می دهد

ارومیه- استاندار آذربایجان غربی گفت: فعال سازی بخش باری حوزه راه آهن باعث کاهش هزینه های حمل و نقل و به تبع آن کاهش نرخ کالاها می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدصادق معتمدیان ظهر پنجشنبه در جلسه شورای استانی گفتگوی دولت و بخش خصوصی با تاکید بر پیگیری مستمر روند اجرای مصوبات شورای مذکور، افزود: مصوبات روی کاغذ نمانده و عملکرد دستگاه‌ها در خصوص اجرای مصوبات بررسی می‌شود.

وی با اشاره به پیگیری توسعه زیرساخت‌های مبادی مرزی استان، خاطرنشان کرد: در راستای روان سازی مبادلات تجاری مرزی، اتمام پروژه‌های راه‌های مواصلاتی و مرزی آذربایجان غربی جهت رونق صادرات و واردات تسریع می‌شود.

استاندار آذربایجان غربی از اقتصادی کردن زیرساخت‌های ریلی استان نیز خبر داده و یادآور شد: فعال سازی بخش باری حوزه راه آهن، باعث کاهش هزینه‌های حمل و نقل و به تبع آن کاهش نرخ کالاهایی می‌شود که وارد آذربایجان غربی خواهد شد.

معتمدیان همچنین با اشاره به عملیات تکمیل ایستگاه‌ها جهت فعالیت اقتصادی حوزه راه آهن استان، اضافه کرد: یکی از عوامل اصلی گرانی کالا، هزینه حمل و نقل آن است که با آماده سازی زیرساخت ایستگاه‌ها برای حمل و نقل باری از طریق راه آهن، شاهد ارزان شدن کالاهای صادراتی و وارداتی آذربایجان غربی خواهیم بود.

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت رونق حمل و نقل هوایی کالا، افزود: از سرمایه گذاری بخش خصوصی جهت توسعه زیرساخت‌های حوزه حمل و نقل ریلی و هوایی بار که در نهایت به نفع مردم و تولید استان خواهد بود، استقبال می‌کنیم.

استاندار آذربایجان غربی به پیگیری مشکلات بخش خصوصی و تولیدکنندگان در سطح ملی و استانی نیز اشاره کرده و ادامه داد: نظرات بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف احصاء شده و جهت تصمیم گیری و رونق توسعه استان، به دولت و وزارتخانه‌ها منتقل می‌شود.

معتمدیان همچنین با تاکید بر تسهیل روند پرداخت تسهیلات به بخش‌های خصوصی و کشاورزی توسط بانک‌ها، افزود: بانک‌ها با کوتاه سازی مدت زمان پرداخت تسهیلات، از سرمایه گذاری و اقدامات بخش خصوصی و کشاورزی حمایت کنند.


بازنشر از : مهر

استانداری آذربایجان غربی

محمد صادق معتمدیان

بخش خصوصی

ارومیه- استاندار آذربایجان غربی گفت: فعال سازی بخش باری حوزه راه آهن باعث کاهش هزینه های حمل و نقل و به تبع آن کاهش نرخ کالاها می شود.

فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز

لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است. انواع چراغ روکار, توکار سقفی پنل و ریلی و تزئینی پروژکتور و والواشر, جراغ دکوراتیو و ریسه ال ای دی LED چراغ های COB و SMD, کلید و پریز, سیم و کابل و جعبه فیوز و کلید مینیاتوری, چراغ های سنسوردار, چراغ های مگنتی و مولتی ترک و چراغ های صنعتی و کارگاهی.

فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز - لاله زار - لاله‌زار - برق ساختمان

قفسه فلزی - قفسه انبار