1402\10\11 00:17:26


قتل خونین پسر ۱۷ ساله با ضربات چاقوی جوان ۲۶ ساله

فردی که جوانی ۱۷ ساله را در روستای علی‌آباد به قتل رسانده بود دستگیر شد.

سرهنگ حجت الله احمدیان، فرمانده انتظامی خفر در تشریح این خبر بیان داشت: در 2 دی‌ماه سال جاری یک فقره  نزاع و درگیری  در روستای علی آباد شهرستان خفر به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام و ماموران انتظامی سریعا به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد جوانی 17 ساله به دلیل اختلافات شخصی و مشاجره لفظی با 3 نفر درگیر و با  سلاح سرد مجروح و به دلیل شدت جراحات وارده به قتل رسیده است.

فرمانده انتظامی خفر با بیان اینکه قاتل سریعا از محل متواری شده بود، گفت: 2 نفر از دوستان و اقوام قاتل که در صحنه درگیری حضور داشته‌ و مجروح نیز شده بودند به بیمارستان منتقل و پس از مداوا برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ احمدیان ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز و مطلع شدند که قاتل به شهرستان اوز از توابع استان فارس متواری و خود را مخفی کرده کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان پس از اخذ نیابت قضایی به شهرستان اوز اعزام و با اقدامات فنی محل اختفاء قاتل 26 ساله را شناسایی و وی را در یک عملیات ضربتی  دستگیر  کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خفر یادآور شد: دلیل شکل گرفتن این نزاع،  مشاجره لفظی  بوده  است که واکنش نابخردانه این جوان با استفاده از چاقو باعث وقوع این قتل شده است که از شهروندان می‌خواهیم با جدیت و از روی عاقبت اندیشی، از موقعیت‌های تنش‌زا و نزاع دوری و مسائل مختلف را با صعه صدر و پرهیز از هرگونه خشونت حل و فصل کنند.

.

.


بازنشر از : منبع: رکنا