string(4) "1401"

1401\11\01 23:21:08


مازندران برای اکران فیلم های جشنواره فجر آمادگی دارد

ساری- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، از آمادگی سینماهای استان برای اکران همزمان فیلم های سینمایی چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر، خبر داد.

حسین جوادی اظهار داشت:یکی از مهمترین رخدادهای فرهنگی کشور، جشنواره فیلم فجر است و بنا به مطالبه و درخواست هم استانی های عزیزمان، این موضوع با جدیت در دستور کار قرار گرفته است. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در ادامه افزود: برای تأمین و پخش فیلم های این دوره از جشنواره در سینماهای استان، هماهنگی های لازم از طریق سازمان سینمایی و تهیه کنندگان این فیلم‌ها انجام خواهد گرفت. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با ابراز امیدواری برای بهره مندی از فرصت به دست آمده نمایش فیلم های روز سینمای ایران در سینماهای استان مازندران افزود: پس از تأیید و تعیین سینماها برای نمایش این فیلم ها، به زودی جدول نهایی برنامه اکران ها، از طریق معاونت امور هنری و سینمایی اداره کل، برنامه ریزی و تنظیم می شود و از طریق رسانه ها در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد. چهل‌ویکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر همزمان با تهران در ۳۱ استان کشور برگزار می شود.
بازنشر از : مهر

برچسب‌ها     حسین جوادی     اداره کل ارشاد مازندران     جشنواره فیلم فجر   
فروشگاه لوازم هنری

گارنوآرت، تهیه و توزیع لوازم هنری در سطوح مبتدی و حرفه ای،، ارائه رنگ و مدیوم ، بوم و کاغذ ، قلم مو ، ابزار هنری ،لوازم هنرهای سنتی و نوین ، کتاب ، آموزش و لوازم التحریر با کیفیت های متنوع و قیمت مناسب سراسر ایران !
واتس آپ: 09014831818 - تلفن: 02191311818
فروشگاه لوازم هنری - خوشنویسی - نقاشی - هنری