مجتبی عبداللهی مسکن مهر استاندار البرز کرج- استاندار البرز با بیان اینکه عدم تأمین سرانه‌ها در مسکن مهر میراثی از

1401\07\07 16:57:12


مجمع خیرین ساخت اماکن ورزشی در البرز تشکیل می‌شود

کرج- استاندار البرز با بیان اینکه عدم تأمین سرانه‌ها در مسکن مهر میراثی از مشکلات را به جای گذاشته است، گفت: مجمع خیرین ساخت اماکن ورزشی در استان تشکیل می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی عبداللهی ظهر پنجشنبه در جلسه قرارگاه اجتماعی استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با تاکید بر ضرورت تسریع در تکمیل زیرساخت‌های لازم برای مسکن‌های مهر استان، افزود: شهرک مسکونی پیام ماهدشت طبق گزارش‌های مردمی به نانوایی، مرکز درمانی و داروخانه و پایگاه نیروی انتظامی دارد.

وی ادامه داد: البته این نیازها در تمامی مسکن‌های مهر استان اعلام شده به دلیل اینکه در ابتدا این امکانات ایجاد نشده است.

عبداللهی گفت: در آن مقطع، پیشرفت پروژه‌های مسکن مهر طبق برنامه پیش نرفته و پیمانکاران با افزایش قیمت و از طرفی مطالبه مردم مواجه شدند.

وی افزود: متقاضیان، مبلغ قرارداد را پرداخت کرده‌اند و برخی همچنان نیز در انتظار تحویل مسکن خود هستند.

استاندار البرز گفت: اکنون تعهدات گذشته باقی مانده و مردم از دولت مردمی سیزدهم انتظار دارند که مشکلات دیرینه را حل کند و دولت نیز خود را موظف به کسب رضایتمندی آنها می‌داند.

وی افزود: اکنون باید تمامی دستگاه‌ها و بویژه شهرداری‌ها باید همراهی و تعاملی داشته باشند تا موانع را برطرف کنیم.

عبداللهی گفت: مردم حق دارند و باید نیازها و مطالبات بحق آنها محقق شود و از طرفی نیز پیمانکاران پس از گذشته این سال‌ها با افزایش قیمت‌ها و موانع اساسی مواجه هستند.

وی افزود: باید از چارچوب‌ها خارج شویم و با یافتن روزنه‌های قانونی به حل موانع و چالش‌ها بپردازیم؛ گاهی مدیران باید با خطرپذیری برای گره گشایی از مشکلات مردم، اقدام کنند.

استاندار البرز گفت: باید مشکلات را بپذیریم چراکه فرافکنی و بازگشت به گذشته، موضوعی را حل نمی‌کند؛ ما چاره‌ای جز حل مسائل نداریم.

وی افزود: در نهضت ملی مسکن باید از تجارب مسکن مهر استفاده کنیم و اجازه ندهیم که روند امور مانند گذشته پیش برود.

عبداللهی گفت: بسیاری از موضوعات اجتماعی ناشی از عدم تأمین زیرساخت‌های لازم و کم توجهی به مطالبات مردمی است که البته در دولت مردمی سیزدهم اهتمام خاصی بر حل مشکلات دیرینه و عقب ماندگی‌ها است، ولی رسیدگی به گستره وسیع این مسائل، زمانی منطقی نیاز دارد.

وی افزود: قرارگاه اجتماعی استان با هدف جبران عقب ماندگی‌ها در مناطق کمتر برخوردار تشکیل شده و تاکنون گام‌های مؤثری برداشته است.

عبداللهی گفت: اداره کل راه و شهرسازی باید در جهت تخصیص اراضی مناسب برای ایجاد برخی سرانه‌ها، همراهی لازم را داشته باشد.

وی افزود: شهرداران نیز باید برای ایجاد فضاهای ورزشی همکاری کنند چراکه مجمع خیرین ساخت اماکن ورزشی استان تشکیل می‌شود و نیاز به زمین‌های مناسب وجود دارد.

استاندار البرز گفت: باید همچنان در راستای تأمین نیروی کار شهرک‌های صنعتی اقدام کنیم و افراد متقاضی اشتغال را معرفی کنیم.

وی افزود: باید تدابیر ویژه ای برای حمل و نقل کارگران به شهرک‌های صنعتی استان داشته باشیم.


بازنشر از : مهر

مجتبی عبداللهی

مسکن مهر

استاندار البرز

کرج- استاندار البرز با بیان اینکه عدم تأمین سرانه‌ها در مسکن مهر میراثی از مشکلات را به جای گذاشته است، گفت: مجمع خیرین ساخت اماکن ورزشی در استان تشکیل می‌شود.

فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز

لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است. انواع چراغ روکار, توکار سقفی پنل و ریلی و تزئینی پروژکتور و والواشر, جراغ دکوراتیو و ریسه ال ای دی LED چراغ های COB و SMD, کلید و پریز, سیم و کابل و جعبه فیوز و کلید مینیاتوری, چراغ های سنسوردار, چراغ های مگنتی و مولتی ترک و چراغ های صنعتی و کارگاهی.

فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز - لاله زار - لاله‌زار - برق ساختمان

نمایندگی بوتان تهران