محموله قاچاق ۱۶۰ میلیاردی در بوشهر زمین گیر شد فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری دو نفر قاچاقچی و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۱۶۰ میلیارد ریال خبر داد.

1401\10\24 21:27:13


محموله قاچاق ۱۶۰ میلیاردی در بوشهر زمین گیر شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری دو نفر قاچاقچی و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۱۶۰ میلیارد ریال خبر داد.

سردار حیدر سوسنی، از دستگیری ۲ نفر قاچاقچی و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۱۶۰ میلیارد ریال خبر داد و اظهار داشت:در پی انجام اقدامات اطلاعاتی در خصوص قاچاق کالا به صورت کلان در شهر بوشهر، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی این استان قرار گرفت. 

وی در ادامه افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی با یک سری اقدامات اطلاعاتی و کنترل دقیق محورهای خروجی استان، تعداد ۲ دستگاه کامیون حامل انواع کالای قاچاق به مقصد استان‌های مرکزی را شناسایی و در یک عملیات به صورت همزمان توقیف که پس از دلالت به مقر انتظامی و هماهنگی با مقام قضائی، آن را مورد بازرسی قرار دادند. 

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: در بازرسی از کامیون‌های توقیفی، دستگاه‌های جی پی اس سیار لرزه نگاری، قرص‌های تقویتی، پودر بدن سازی، پاسور، لوازم جانبی موبایل، ساعت‌های هوشمند، لوازم الکتریکی فیبر نوری، لوازم آرایشی و انواع عطر قاچاق در حجم بالا و برندهای مختلف کشف شد.

سردار سوسنی با بیان اینکه ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده ۱۶۰ میلیارد ریال برآورد شده، خاطرنشان کرد: در همین راستا ۲ نفر قاچاقچی دستگیر و به مرجع قضایی معرفی و کالای مکشوفه نیز تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی شد.


بازنشر از : منبع: فارس

فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری دو نفر قاچاقچی و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۱۶۰ میلیارد ریال خبر داد.

ماشین آلات ساختمانی

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

ماشین آلات ساختمانی - کامیون - لودر - جرثقیل