1401\11\01 19:54:15


محکومیت اقدام اروپا علیه سپاه توسط امام جمعه و استاندار کرمانشاه

کرمانشاه- امام جمعه و استاندار کرمانشاه اقدام پارلمان اروپا را در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست آنچه «سازمان‌های تروریستی» نامیده اند، محکوم کردند.

آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه در بیانیه مشترکی اقدام پارلمان اروپا را در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست آنچه «سازمان‌های تروریستی» نامیده‌اند، محکوم کردند.

متن بیانیه مشترک به شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ذلِکَ بِأَنَّهُمْ لا یُصیبُهُمْ ظَمَأٌ وَ لا نَصَبٌ وَ لا مَخْمَصَةٌ فی‏ سَبیلِ اللَّهِ وَ لا یَطَؤُنَ مَوْطِئاً یَغیظُ الْکُفَّارَ وَ لا یَنالُونَ مِنْ عَدُوٍّ نَیْلاً إِلاَّ کُتِبَ لَهُمْ بِهِ عَمَلٌ صالِحٌ إِنَّ اللَّهَ لا یُضیعُ أَجْرَ الْمُحْسِنینَ سوره توبه آیه ۱۲۰ هیچ تشنگی، رنج و گرسنگی در راه خدا به آنان نمی‌رسد و در هیچ مکانی که کافران را به خشم می‌آورد قدم نمی‌گذارند و از دشمنی غنیمتی به دست نمی‌آورند مگر اینکه به سبب آن، عمل صالحی برای آنان نوشته می‌شود زیرا خدا پاداش نیکوکاران را ضایع نمی‌کند. اقدام خصمانه و بی پایه پارلمان اروپا در تروریستی اعلام کردن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که ضدتروریستی ترین نیروی نظامی جهان است اگرچه نشان دهنده مسیر صحیح و مؤثر سپاه و از سوی دیگر، عجز و ناتوانی دشمنان و بدخواهان ایران عزیز است ولی نیازمند پاسخ شایسته و کوبنده است زیرا این دشمنی جاهلانه که توسط آمریکا شروع شد و اکنون به اروپا رسیده است نباید در جهان رسمی شود و کشورها به خود اجازه دهند که مفاهیم تروریستی را طبق سلیقه خود تفسیر کنند. بی گمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از خدمتگزارترین نهادها در کشور و پیشران تأمین امنیت پایدار و تولید قدرت بازدارنده نظامی و حافظ کیان و آرامش میهن اسلامی است، مورد پشتیبانی قاطع مردم شریف ایران است و در بین آزادگان جهان به عنوان الگویی مقتدر شناخته شده و پی درپی در حال تکثیر است.

تروریستی اعلام کردن این نهاد مقدس و مردمی، مثل سایر اقدامات مذبوحانه دشمنان، بی نتیجه خواهد ماند و سپاه پاسداران سرافراز، پرتوان‌تر از امروز خود، همواره به عنوان برادر امین و توانای مردم به انجام وظایفش خواهد پرداخت و خار چشم دشمنان و بدخواهان کشورمان باقی می‌ماند. این‌جانبان ضمن خداقوت به پاسداران جان برکف، خواهان تلاش بیش از پیش این برادران در عرصه‌های جهادی هستیم و از خدای متعال جزای خیر و برکت برای مجاهدت‌های آنان را مسألت می‌نمائیم و خدا پاداش نیکوکاران را ضایع نمی‌کند.. .


بازنشر از : مهر

کرمانشاه

بیانیه مشترک

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

ایت الله