string(4) "1401"

1401\11\01 23:14:07


مدارس و دانشگاه‌های البرز غیرحضوری شد

کرج-سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: مدارس، دانشگاه‌ها و کلیه آموزشگاه‌های خصوصی و دولتی البرز فردا دوم بهمن غیرحضوری شد.

به گزارش خبرنگار مهر،، احمد افضلی عصر شنبه در پایان سی و پنجمین جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا برگزار شد، اظهار داشت: بر اساس مصوبات این کمیته مقرر شد با توجه به افزایش شاخص‌های آلودگی هوا، فردا دوم بهمن ماه مهدهای کودک تعطیل بوده و مدارس، دانشگاه‌ها و کلیه آموزشگاه‌های خصوصی و دولتی البرز نیز به صورت مجازی دایر خواهد بود. وی ضمن تقدیر از همراهی شهروندان و کارکنان دستگاه‌های مختلف اجرایی استان در راستای رعایت الگوی مصرف انرژی، بار دیگر از شهروندان خواست تا با مصرف بهینه گاز در راستای گازرسانی به تمامی مردم در شرایط سخت و برودت هوا یاری رسان مسئولان در ارائه خدمات مطلوب به هم میهنان عزیز باشند. سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز تصریح کرد: تصمیم‌گیری برای برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان و یا تعویق امتحانات در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، بعهده رؤسای دانشگاه‌ها خواهد بود. گفتنی است جلوگیری از تردد کلیه وسایل نقلیه موتوری دارای پلاک شخصی، عمومی و دولتی فاقد معاینه فنی معتبر در سطح شهر توسط عوامل راهنمایی و رانندگی، جلوگیری از انجام کلیه فعالیت‌های عمرانی که موجب تشدید آلودگی هوا می‌شود، استقرار و آماده باش پایگاه‌های سیار اورژانس و هلال احمر با جانمایی مناطق آلوده‌تر و پرتردد به منظور کاهش زمان دسترسی به پایگاه‌ها، موافقت مدیران دستگاه‌های اجرایی با مرخصی کارکنان دارای فرزند خردسال و زنان باردار، هماهنگی برای تعطیلی موقت واحدهای صنعتی، کارخانه‌ها و مراکز مؤثر در تشدید آلودگی هوا، تطبیق ساعات کار حمل و نقل همگانی با ساعات کار اداری و مراکز آموزشی تعیین شده توسط کارگروه شرایط ویژه آلودگی هوا و همچنین هماهنگی با اداره کل ورزش و جوانان برای اطلاع رسانی به منظور عدم فعالیت‌های ورزشی در محیط‌های باز از دیگر مصوبات این جلسه بود.
بازنشر از : مهر

برچسب‌ها     تعطیلی مدارس     استانداری البرز     شهرستان کرج   
کارشناسی خودرو و تشخیص رنگ

کارشناسان خودرو در مجموعه کارن چک خدمات کارشناسی فنی خودرو را در زمینه های کارشناسی تخصصی بدنه ، کارشناسی فنی خودرو ، بررسی سلامت فنی ، ارائه برگه کارشناسی ، مشاوره خرید و فروش ، قیمت گذاری ، بررسی آپشن های خودرو ، تنظیم قولنامه و مشاوره ارائه می دهند .
تماس : 09122653088 - 09122060929 - 02632513625
کارشناسی خودرو و تشخیص رنگ - کارشناسی خودرو - تشخیص رنگ خودرو - معاینه فنی