قم خبرنگاران خانه مطبوعات قم قم- به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) مراسم گرامیداشت مقام مادر و روز زن با حض

1401\10\24 21:19:03


مراسم بزرگداشت مقام مادر و روز زن ویژه بانوان خبرنگار استان قم برگزار شد

قم- به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) مراسم گرامیداشت مقام مادر و روز زن با حضور بانوان خبرنگار استان قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با ایام میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) بعد از ظهر شنبه مراسم بزرگداشت مقام مادر و روز زن با حضور بانوان خبرنگار استان و به همت خانه مطبوعات قم برگزار شد.

در این مراسم معصومه آمره و نرجس نیازمند از اعضای شورای اسلامی شهر قم و زینب عبداللهی مدیر کل امور بانوان استانداری قم، همچنین فاطمه عسگری رئیس کمیته بانوان و عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات استان قم، فخرالدین یوسف پور مدیر خانه مطبوعات، محمد حسین همتی نژاد رئیس هیئت مدیره، مهدی حسینی و علی شعبانی از اعضای هیئت مدیره و مهدی بخشی بازرس خانه مطبوعات استان قم حضور داشتند. معصومه آمره عضو شورای اسلامی شهر قم در این مراسم با تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت: بانوان خبرنگار با روحیه مطالبه گری می‌توانند مجموعه مدیریت شهری را در مسائل و مشکلات مختلفی که شهروندان با آن مواجه هستند یاری دهند که در این راستا با تشکیل کارگروهی می‌توان موضوعات مرتبط را دنبال کرد. فخرالدین یوسف پور مدیر خانه مطبوعات استان قم نیز در سخنانی ضمن خیر مقدم به بانوان خبرنگار قمی بر تقویت ارتباط خبرنگاران خانم با مجموعه امور بانوان استانداری و کمیته بانوان شورای اسلامی شهر قم تاکید کرد و ابراز داشت: بانوان خبرنگار در حوزه‌های تخصصی همانند حوزه‌های شهری، مسائل اجتماعی و فرهنگی توانمندی خوبی دارند و انتظار می‌رود از ظرفیت بانوان فعال در این حوزه‌ها استفاده بیشتری صورت گیرد.

زینب عبداللهی مدیر کل امور دفتر بانوان استانداری قم نیز در سخنانی گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه زنان در سطح استان قم ارائه کرد. برخی از بانوان خبرنگار استان قم نیز در این نشست صمیمی نظرات، پیشنهادات و مشکلات حوزه بانوان و عرصه خبر و اطلاع رسانی را مطرح کردند. در پایان این مراسم هدایایی از سوی خانه مطبوعات استان قم به بانوان حاضر در این نشست اهدا شد..

.


بازنشر از : مهر

قم

خبرنگاران

خانه مطبوعات قم


کارشناسی خودرو در کرج - تشخیص رنگ ماشین