اداره کل بنیاد شهید قزوین تشییع پیکر شهید قزوین - مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر جانباز و آزاده شهید عباس جاملک

1401\08\07 21:32:07


مراسم تشییع جانباز و آزاده شهید عباس جاملکی برگزار می‌شود

قزوین - مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر جانباز و آزاده شهید عباس جاملکی در شهر قزوین برگزار می‌شود.

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر جانباز و آزاده شهید سرافراز عباس جاملکی در سالن جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین برگزار شد.

در این جلسه، دکتر سمیه اسمعیلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین شهادت جانباز ۷۰ درصد و آزاده عباس جاملکی را تسلیت گفت و از درگاه خداوند متعال برای این شهید بزرگوار، رحمت واسعه الهی و همجواری با هم‌رزمان شهیدش و برای بازماندگانش صبر و اجر مسئلت کرد. در ادامه جلسه فوق، هر یک از نمایندگان دستگاه‌های اجرایی، پیشنهادات خود را جهت برگزاری باشکوه مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر جانباز و آزاده شهید سرافراز عباس جاملکی بیان کردند. در این جلسه، مقرر شد مراسم تشییع و خاکسپاری این شهید بزرگوار، دوشنبه، نهم آبان ماه از مسجد شهید ثالث واقع در خیابان سلامگاه تا گلزار شهدای شهر قزوین برگزار شود.

گفتنی است جانباز و آزاده شهید عباس جاملکی دهم فروردین ماه سال ۱۳۲۴ در بوئین‌زهرا به دنیا آمد، کارگر شرکت کنتورسازی بود، سال ۱۳۴۴ ازدواج کرد و صاحب ۴ فرزند شد. وی از سوی بسیج سپاه پاسداران به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل اعزام شد و هیجدهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۱ در عملیات بیت‌المقدس از ناحیه چشم راست و چپ بر اثر اصابت ترکش نارنجک و سوختگی مجروح و به مقام جانبازی ۷۰ درصد نائل شد. این جانباز همچنین بعد از مجروحیت به اسارت دشمن درآمد و پس از دو هزار و ۳۹۹ روز اسارت در اردوگاه‌های رژیم بعث، دی ماه سال ۱۳۶۷ آزاد شد و به میهن اسلامی بازگشت..

.


بازنشر از : مهر

اداره کل بنیاد شهید قزوین

تشییع پیکر

شهید


استعلام قیمت کارتن لیمینتی